Latvian Voices sadarbībā ar Universal music izdod albumu Zeit der Wunder

0 Komentāru
Latvian Voices sadarbībā ar Universal music izdod albumu Zeit der Wunder
Foto: LETA

Viena no pasaulē vadošajām ierakstu kompānijām Universal music laidusi klajā album Zeit der Wunder (Brīnumu laiks), kas veidots kā dažādu kultūru un valodu satikšanās a cappella kompozīcijās, kas sarakstītas īpaši Latvian Voices un vācu puišu vokālās grupas Viva Voce sastāvam.

”Kad abas grupas dzirdēju kopā kādā mūzikas festivālā Šveicē vairāk nekā pirms diviem gadiem, sapratu, ka savienot kopā šīs abas grupas būtu kas īpašs,” piebilst komponists un albuma producents Rolfs Cukovski (Rolf Zuckowski).

Novembra sākumā abas grupas Vācijā strādāja pie koncertšova izveides un izstrādes, kas priecēs klausītājus ne tikai koncertos, bet arī Vācijā populāros televīzijas šovos Florian Silbereisen Show, Fernsehen Garten u. c.

”Latvian Voices un Viva Voce satikšanās ir kā cimdiņš, kurš atradis īsto rociņu. Mēs lieliski papildinām un daudz mācāmies viens no otra, kā arī visi kopā gūstam ļoti lielu pieredzi, strādājot ar Universal profesionālo komandu,” atklāj grupas Latvian Voices dalībniece Laura Jēkabsone.

Zeit der Wunder ir muzikāls stāsts par cilvēku, sākot no rudens un ziemas mijas līdz pat pavasara sākumam, kā arī tas atspoguļo Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas dažādās Eiropas un citu pasaules valstu kultūrās.

Vairāk informācijas par Latvian Voices tuvākajiem koncertiem: latvianvoices.lv/lv#/lv/koncerti

0 Komentāru