3 komentāri

Nacionālo bruņoto spēku karavīrs un reperis Intars Logins kopā ar savu dueta partneri Vladu Ivanovsku un reperi RobertuL piedāvā jaunu hitu un video – ”Draugs”. Kā jau visas Intara dziesmas, arī šis gabals ietver dziļu un nopietnu stāstu, kādam līdzīgu var atrast daudzu dzīvēs.

“Dziesmas un videoklipa stāsts ir par diviem bērnības draugiem, kuri kopā daudz kam izgājuši cauri un ir gluži kā brāļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss ir kārtībā līdz viens no draugiem sāk attiecības, un šī meitene ir kategoriski pret to, ka viņas puisis kontaktējas ar savu bērnības draugu,” video ideju Skaties.lv izskaidro Intars. Viss iemūžināts arī kvalitatīvā video.

FOTO

“Pakļaujoties spiedienam, viņš pilnībā pārtrauc sakarus ar savu bērnības draugu un pilnībā cenšas izdabāt savai draudzenei.

Vienā jaukā dienā pēc ikdienišķas pastaigas parkā notiek kārtējais kašķis, pēc kura meitene negaidīti pārtrauc attiecības un pamet puisi turpat parkā.

Lasi interviju ar Latgales sensāciju Intaru!

Viens, klīstot pa parku, viņš ierauga, garām ejot savu bērnības draugu, ar kuru tik pēkšņi bija pārtraucis sakarus.

Dziesmas vēstījums ir par to, ka nevajag izvēlēties tikai vienu vai tikai otru, visu var apvienot, un nevienam nav tiesību tev likt atmest kādu tuvu cilvēku no pagātnes,” tā Intars.

Video

TOP komentāri

  • LV
    +1 +1 0

    LV

    Ir arī kurzemes,vidzemes un zemgales karavir? Es tiesi par virsrakstu, ne jau par personam.
  • Fans

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl