Lapčenoks aizvien koķetē ar jaunām meitenēm

Komentāri
Lapčenoks aizvien koķetē ar jaunām meitenēm
Foto: LETA

67 gadus vecais dziedātājs Viktors Lapčenoks jaunas attiecības nemeklē, bet uz skaistām meitenēm labprāt paskatās un papļāpā.

Dziedātājs, kurš joprojām valdzina dāmas gan ar savu balsi, gan jauneklīgo izskatu, atklāj, ka dāmas vairs nevelta tik lielu uzmanību, kā tas bijis jaunībā. ”Ko tad es?! Ir citi – daudz jaunāki un smukāki – čaļi, par kuriem meitenēm vajadzētu jūsmot,” žurnālam Kas Jauns vaļsirdīgi pauž dziedātājs. Tas gan nenozīmējot, ka pats neatskatās uz simpātiskām meitenēm. ”Ja tā apgalvotu, tie būtu meli. Taču es tikai paskatos, papļāpāju, un tas arī viss.” Dziedātājs stāsta, ka jaunas attiecības nealkst. ”Man to nevajag. Tas viss ir cauri, pagājis posms. Protams, jaunībā daudz dažādu lietu esmu sastrādājis – gan neprātības, gan muļķības, gan kļūdas. Bet tagad sen esmu nomierinājies un dzīvoju prātīgu dzīvi,” atklāj V. Lapčenoks, akcentējot, ka viņam ir kolosāla ģimene.

”Es vispār nesaprotu tos vecos večus, kas paņem sev par sievām tās jaunās smukās lellītes. Skatos uz tādu veci un domāju – nu labi, tagad viņš nav tik bezcerīgs, vēl ar dakteru palīdzību turas kā vīrietis. Bet ko viņš darīs pēc gadiem pieciem? Sakritīs kā večuks, bet meitietis uzplauks vēl vairāk. Ko tad?” sarunā ar žurnālu Kas Jauns sirsnīgi nosmej Viktors Lapčenoks.

Viktors Lapčenoks būs viens no dziedātājiem, kurš skatītājus priecēs koncertos Manai Dzimtenei, kas novembrī, Latvijas dzimšanas dienas mēnesī, skanēs visā Latvijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl