Komentāri

Amerikāņu dziedātāja nākusi klajā ar paziņojumu, ka viņas jaunajā dziesmā “F****d My Way Up To The Top” ir liela daļa patiesības, raksta “Dailymail”. Bet kam tagad viegli?

Šovbizness ir šovbizness, un jauna materiāla popularizēšanai bieži vien tiek izmantoti visdažādākie līdzekļi, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. Lieki piebilst, ka ar šo izteikumu viņa radīja krietnu ažiotāžu ap savu jauno singlu “F****d My Way Up To The Top” un albumu “Ultraviolence”.

Neparastās balss īpašniece, īstajā vārdā Elizabete Granta, žurnālam “Complex” atzīst: “Jūs ziniet, es esmu pārgulējusi ar ļoti daudziem industrijas vīriešiem, taču nekas no tā nav palīdzējis manai karjerai. Tas ir kaitinoši.”

Lana ir bijusi saderinājusies ar kādreizējo grupas “Kassidy” dalībnieku Berriju-Džeimsu O’Nīlu, kā arī klīduši baumas par viņas simpātijām pret Merilinu Mensonu, Asap Rokiju un pat leģendārās grupas “Guns ‘n’ Roses” vokālistu Akselu Rouzu.

Taču, kamēr viņas iepriekšminētā vilšanās sajūta ir saprotama, dziedātājas karjeru vieglprātīgā uzvedība negatīvā ziņā gan nekādi nav skārusi. Tieši otrādi – viņas jaunais albums jūnijā gozējās čārtu pirmajās vietās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl