Lana Del Reja: “Es no industrijas esmu pārgulējusi ar daudz čaļiem!”

Pievienot komentāru
Lana Del Reja: “Es no industrijas esmu pārgulējusi ar daudz čaļiem!”
Foto: REUTERS/SCANPIX

Amerikāņu dziedātāja nākusi klajā ar paziņojumu, ka viņas jaunajā dziesmā “F****d My Way Up To The Top” ir liela daļa patiesības, raksta “Dailymail”. Bet kam tagad viegli?

Šovbizness ir šovbizness, un jauna materiāla popularizēšanai bieži vien tiek izmantoti visdažādākie līdzekļi, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. Lieki piebilst, ka ar šo izteikumu viņa radīja krietnu ažiotāžu ap savu jauno singlu “F****d My Way Up To The Top” un albumu “Ultraviolence”.

Neparastās balss īpašniece, īstajā vārdā Elizabete Granta, žurnālam “Complex” atzīst: “Jūs ziniet, es esmu pārgulējusi ar ļoti daudziem industrijas vīriešiem, taču nekas no tā nav palīdzējis manai karjerai. Tas ir kaitinoši.”

Lana ir bijusi saderinājusies ar kādreizējo grupas “Kassidy” dalībnieku Berriju-Džeimsu O’Nīlu, kā arī klīduši baumas par viņas simpātijām pret Merilinu Mensonu, Asap Rokiju un pat leģendārās grupas “Guns ‘n’ Roses” vokālistu Akselu Rouzu.

Taču, kamēr viņas iepriekšminētā vilšanās sajūta ir saprotama, dziedātājas karjeru vieglprātīgā uzvedība negatīvā ziņā gan nekādi nav skārusi. Tieši otrādi – viņas jaunais albums jūnijā gozējās čārtu pirmajās vietās.