Laimas Vaikules mājās pulcējas populāri mūziķi. Pārsteiguma viesis – Aminata

Komentāri
Laimas Vaikules mājās pulcējas populāri mūziķi. Pārsteiguma viesis – Aminata
Foto: publicitātes

Jau pēc nedēļas, 8. un 9. jūlijā, Dzintaru koncertzālē gaidāma lieliskās Laimas Vaikules benefice Laima Vaikule Rendez-vous, bet šobrīd kļuvis zināms pirmais iepriekš neizziņotais pārsteiguma viesis.

Tā būs Aminata, kura godam pārstāvēja Latviju šā gada Eirovīzijas konkursā. Viņa kopā ar Intaru Busuli, Lindu Leen, Jāni Stībeli, Andri Ērgli un Krievijas zvaigzni Jeļenu Vaengu būs Laimas viešņa 8. jūlija koncertā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas, ka Laima mani uzaicināja, bija ārkārtīgi patīkams pārsteigums! Man viņa vienmēr ir patikusi, Laima ir skaistuma etalons – ļoti sievišķīga un šarmanta dziedātāja. Un es ļoti apbrīnoju viņas balss tembru,” stāsta Aminata.

Savukārt 9. jūlijā uz skatuves kopā ar namamāti būs mākslinieki no Krievijas, Ukrainas un Gruzijas: Boriss Moisejevs, Verka Serdjučka, Valērijs Sjutkins, Nani Bregvadze, Maksims Leonidovs un vēl kāds publikas mīlulis, kura vārds pagaidām netiek izpausts. Abi koncerti tiks filmēti un tos demonstrēs LTV un PBK.

Vairākums viesu Latvijā ieradīsies tuvākajās dienās, bet dziedātājas rezidencē Jūrmalā jau aizvadīti pirmie mēģinājumi ar Intaru Busuli un Jāni Stībeli.

”Ar šiem puišiem vienmēr ir prieks sastrādāties. Abi ir lieliski profesionāļi, kuriem piemīt dabisks dzīvesprieks un aizrautība. Izmēģinājām vairākus duetus un skanēja brīnišķīgi. Atliek tikai izlemt, kuri no tiem ir paši labākie!” atklāj Laima Vaikule.

FOTO

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl