Lady Gaga uz lielveikala jumta uzstājas vien 60 klausītājiem

Komentāri

Ekscentriskajai amerikāņu dziedātājai Lady Gaga patīk pārsteigt savus fanus. Un brīdī, kad daudziem šķiet, ka viņas pārsteigumu krājums jau ir izsmelts, viņa izdarījusi to vēlreiz – Lady Gaga sniegusi īpašu Ziemassvētku koncertu uz viena no Londonas lielveikalu jumtiem.

Aptuveni 60 cilvēki bija pulcējušies uz Londonas Vestfīldas tirdzniecības centra jumta, lai noklausītos globālās popzvaigznes Lady Gagas neparasti intīmo priekšnesumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķe, reklamējot savu jauno albumu ”Joanne”, akustiskā versijā izpildīja vecākas un jaunākas dziesmas, tostarp arī hitu ”Bad Romance”.

Foto

”Joanne” ir dziedātājas ceturtais albums. Kritiķi to vērtē kā 30 gadīgās dziedātājas vispersoniskāko un patiesāko sniegumu.

Pēc koncerta Lady Gaga pozēja kopā ar saviem faniem, kuri biļetes uz jumta koncertu bija vinnējuši veikala mājaslapā rīkotajā konkursā.

Video

 

Sagaidot svētkus, Lady Gaga aicina līdzcilvēkus būt mīlošākiem un laipnākiem. Dziedātāja uzskata, ka nauda un slavenības statuss ir nolikts pārāk augstā plauktiņā vērtību pjedestālā, jo šīs lietas nedarot laimīgu. Laimi rada ģimene, draudzība, mīlestība un laipnība un šīs esot vērtības, ko viņa godāšot gaidāmajos svētkos.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl