Kurusova ar bijušo mīļoto nekomunicē

Komentāri
Kurusova ar bijušo mīļoto nekomunicē
Foto: facebook/aleksandra.kurusova

Deju pasniedzēja un dziedātāja Laura Reinika partnere šovā Dejo ar zvaigzni Aleksandra Kurusova (28) pludmales bāra Diwalli sezonas atklāšanā ieradās draudzeņu pavadībā, bet viņas bijušais mīļotais skaņotājs Oskars Ostrovskis (31) – lepnā vientulībā. Abi pasākumā nav manīti pavadām laiku kopā.

Aleksandru Kurusovu ar pludmales bāru Diwalli vieno vien draudzīgas saiknes, jo bāra īpašnieks Edgars ir labs Aleksandras draugs. ”Esam pazīstami jau daudzus gadus, piedalījos arī šā bāra atvēršanā, un vasarā šeit pavadu lielu daļu sava brīvā laika, tāpēc arī šoreiz Edgars man lūdza palīdzību atklāšanas ballītes organizēšanā,” žurnālam Privātā Dzīve pauž Aleksandra.

Pirms trīs gadiem, kad bārs vēra durvis pirmajiem apmeklētājiem, tā īpašnieks bija Aleksandras mīļotais vīrietis Oskars Ostrovskis. Pirms pusgada kļuva zināms, ka pāra attiecības izjukušas. Toreiz par šķiršanās iemesliem Aleksandra runāja izvairīgi, tagad viņa neko daudz par agrāko sirdsāķīti nezina.

”Pēdējais pusgads manā dzīvē bija diezgan smags, tāpēc pavasarī jutu, ka nepieciešams atpūsties. Pagājušonedēļ atgriezos no Turcijas, kur mierīgā atmosfērā atpūtos kopā ar saviem vecākiem. Šo vasaru plānoju pavadīt tepat Latvijā. Kad vien būs brīvs brīdis, būšu sastopama Diwalli, jo šeit jūtos kā mājās,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve pauda Aleksandra.

Lasi vēl