Kubasova startēs izdzīvošanas šovā Āfrikā

Komentāri

Modele, skaistumkonkursu dalībniece un TV šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas dalībniece Diāna Kubasoba pieņēmusi izaicinājumi startēt ekstrēmā realitātes šovā Miss Multiverse 2015, kas norisināsies Āfrikas safari, ziņo žurnāls Privātā Dzīve.

”Nebaidos, jo man patīk safari, daba un piedzīvojumi. Šis šovs ir radīts man! Būs interesanti, jo šoreiz uzvarēs nevis skaistākā, bet fiziski un garīgi spēcīgākā meitene,” par šovu, kurā piedalīsies modeles un skaistumkaralienes no 40 valstīm, teic latviešu skaistule. Ekstrēmajā piedzīvojumā piedalīsies arī kaimiņzemes pārstāve – Mis Lietuva.

”Protams, gribu uzvarēt, taču uzskatu, ka arī iespēja aizbraukt uz valstīm, kur varbūt nekad citādi nenokļūtu, ir tā vērta lai piedalītos,” žurnālam Privātā Dzīve atzīt skaistule. Līdz šim Diāna bijusi tikai Dienvidāfrikas Republikā un Kenijā. ”Kongo un Angola ir pavisam kas cits – daudz nepierastākas un neierastākas,” realitātes šova norises vietas vērtē Diāna.

Realitātes šova filmēšana sāksies jūlija beigās, kupumā paredzētas astoņas sērijas. Tas būs skatāms ASV un 20 citu valstu TV kanālos.

Vairāk informācijas par šovu Miss Multiverse 2015 meklē missmultiverse.com!

Diānas Kubasovas dejas soli šovā Dejo ar zvaigzni novērtē video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl