Kritiskā stāvoklī slimnīcā nogādāts grupas The Hobos solists Ūdrītis

Kritiskā stāvoklī slimnīcā nogādāts grupas The Hobos solists Ūdrītis
Foto: F64

”JĀ – Ūdris šobrīd ir smagā stāvoklī slimnīcā. Viņš nav nācis pie samaņas jau piekto dienu. Viņa veselības stāvoklis šobrīd ir nemainīgs – nav kļuvis ne labāk, ne sliktāk,” informāciju apstiprina viņa sieva Ilona Balode ar sociālo tīklu palīdzību.

Grupas The Hobos līderis, mūziķis Rolands Ūdrītis cietis nelaimes gadījumā – viņu notriekusi automašīna. Rezultātā viņš guvis ļoti smagas, dzīvībai bīstamas ķermeņa traumas.

“Kas attiecas uz asiņu ziedošanu: šobrīd asinis viņam ir pārlietas un pietiek, taču, ja kāds ļoti vēlas viņu atbalstīt un izdarīt ko labu vispār, tad, protams, var doties uz kādu no donoru centriem un nodot, norādot Rolandam Balodim-Ūdrim, Gaiļezers, Reanimācija. Asinis noderēs arī citiem slimiem cilvēkiem. Asinsgrupai nav nozīmes,” atklāj Ilona.

“Taču, pats galvenais, ko jūs varat izdarīt ir: nerunājiet sliktu, nelaidiet ļaunumu apkārt. Tā jau tāpat ir par daudz. Arī anonīmā ļaunuma. Visriebīgākais ir tad, kad tev ļoti tuvs un mīļš cilvēks cīnās par dzīvību, dzirdēt, ka citi to uztver kā seriālu. Un viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Jums, žurnālisti, nevēlējos sniegt nekādu informāciju, ir tas, ka šobrīd man nav ne mazākās vēlmes ļaut anonīmiem komentējošam ļaunumam nozākāt manu mīļoto cilvēku. Diemžēl, izskatās, ka no tā nav iespējams izvairīties.”

 

Foto

Lasi vēl