Kristīne Deimone uzskata, ka būt par vegānu ir ”psiholoģiska slimība”

Dizainere, skropstu meistare, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone sociālajos tīklos informē savus atbalstītājus, ka spēj ēst tikai putna gaļu, bet pārējā gaļa liek viņai vemt. Tas mudina Deimoni uzzināt, kā tas ir, dzīvot, bez gaļas ēšanas.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • .

  .

  Te pierādās, ka smadzeņu attīstībai nav nepieciešama gaļa.
  Klauns ne skaistule.
 • vīdžan

  vīdžan

  Kristīn, tu nekad neesi mēģinājusi vegānismu, tev nav nekāda izpratne par to. Lūdzu, beidz runāt muļķības par lietām, par kurām tu neko nezini. Un kur tu ieguvi savu psiholoģijas grādu?
 • Tak

  Tak

  Lai ed savus kimijas pilnos bekona kraukskus un aizkepina ne tikai acis ar tam plastmasas skropstam, mutei ar deretu kaut kada plastmasa pa virsu tiem 5euro krauksiem.
 • pfff

  pfff

  Atkarība no mākslīgā skaistuma arī ir psiholoģiska slimība.
 • Ilze

  Ilze

  Arī pati kādreiz tā domāju par vegānismu. Taču šobrīd pati esmu vegāns 3 gadus un jūtos tik labi, kā nekad iepriekš
 • Romāns
 • IBIS

  IBIS

  Ir cetras asins grupas,kuram,katrai ir savi dominejosie edieni,bet taij pasa Laika var est gandriz visu,ari ,kas kustas.Nu vegani,ka jau vegani kadu laiku jutas labi,tad Mazak,mazak.Rumpi ar laiku par daudz tieksarazots holesterins,nav kur tam sadegt,ka ari rumpim trukst dzelzs un citi labumi.Beigas jabrauc zu kukainciemu pie senciem tejinu ieraut!
  • Nope

   Nope

   Organisms paliek arvien stiprāks un enerģijas ir vairāk. Par asins grupām nepiekrītu, tās neietekmē neko, bet jā dzelzs mēdz trūkst, tāpēc ir jālieto graudaugi un pākšaugi, arī rieksti. Ja tas dzelzs pietrūkst, var palietot tabletes un dzelzs atkal būs līmenī, zinu pēc pieredzes. Tādēļ jau nevajag uzreiz dzīvnieku līķīšus ēst. Arī viņiem ir tiesības dzīvot un nomirt dabīgi. Bet nu tas jau no katra cilvēka paša atkarīgs, cits saprot, citam smadzeņu pietrūkst, lai saprastu... Katra paša izvēle, bet pirms pieņemt lēmumu, varbūt tomēr palasīt informāciju, tā nenāk par ļaunu tādiem kā Tev.
 • Tā babene

  Tā babene

  Tā babene pati ir ar kādu psiholoģisku slimību... Vegānisms ir ideāls dzīvesveids, tikai ne visiem piemērots. Abrīnoju cilvēkus, kas spēj būt vegāni. Pats esmu veģetārietis, bet par vegānu gan tuvākā laikā kļūt neplānoju. Veģetāriešu morāle, vērtības un ideja ir viegli saprotama, turklāt jau sen ir pierādīts, ka nelietojot ilgstoši uzturā gaļu, Tavs organisms kļūt stiprāks un Tu kļūsti enerģiskāks, aktīvāks. Par to "ikdienas pārtiku" piekrītu, bet laiku tak mainās un jau sen mēs neesam 1000 gadus atpakaļ. Un ja ir kaut nedaudz smadzenes, tad vegānu pārtiku būs viegli atrast, jo tā stāv vienā nodaļā, nevis kā gaļas preces jāmeklē pa visu veikalu un tāpat neko nevar ātrumā atrast. Netērējiet laiku uz plašo veikalu, bet tikai uz vienu nodaļu - vegānu un ieekonomēsiet laiku (Ok, tas jau nedaudz joks). Bet nu viņas tarakāni un putni galvā man nav saprotami. Un nu tā filozofija vispār... Философка Хренова. Bet vispār kāpēc šis portāls par viņu raksta? Kas viņa tāda ir? Kāpēc mums būtu tik svarīgi zināt, kādi tarakāni mājo viņas galvā? Un par to skaistumu gan var diskutēt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!