Kristīne Deimone uzskata, ka būt par vegānu ir ”psiholoģiska slimība”

9 komentāri
Kristīne Deimone uzskata, ka būt par vegānu ir ”psiholoģiska slimība”
INSTAGRAM

Dizainere, skropstu meistare, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone sociālajos tīklos informē savus atbalstītājus, ka spēj ēst tikai putna gaļu, bet pārējā gaļa liek viņai vemt. Tas mudina Deimoni uzzināt, kā tas ir, dzīvot, bez gaļas ēšanas.

Vecgada vakarā sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Kristīne paziņoja, ka uzsāk 28 dienu diētu, kuras laikā cer iegūt kāroto augumu. Tāpat jau labu laiku skaistule aizdomājas par veģetārismu.

Kristīne dievina gaļu un uzskata sevi par gaļēdāju, bet pēdējā laikā, ēdot brieža, liellopa un cūkas gaļu, jūtas slikti un pat vemj.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

”Vista ir OK. Tītaru mīlu. Vēlos izprast, kas notiek ar organismu, kad atsakies no gaļas,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Kristīne.

Deimone nenoliedz, ka ir tipiska gaļas mīle. Viņa nekad nav bijusi un nebūs dzīvnieku aizstāve.

Dizainere Kristīne Deimone vairs nesvīdīs, padusēs veiktas botoksa injekcijas

Iespējams, tieši sliktās pašsajūtas dēļ skaistule bieži vien ēd jūras veltes, ne gaļu.

Skropstu meistare vēlas veikt organisma eksperimentu, varbūt veģetārisms kļūs par viņas jauno dzīvesveidu, varbūt, tas tiks izbeigts jau uzsākot, bet pamēģināt Kristīne to vēlas.

”Vegāns, nē, nē, tā ir psiholoģiska slimība, toties veģetārismu uzskatu par organisma sakārtošanu,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Kristīne.

Kristīne uzskata, ka cilvēkiem, kuriem ir principi trūkst personības izaugsme. Vegānisms pēc skropstu meistares domām ir principiāla kustība, kur piesauc augstas morāles normas, neēdot pusi no ikdienišķās pārtikas, kuru visi ir ēduši tūkstošiem gadu.

”Veģetārisms ir vieglāk saprotams. Tu esi atturīgs, ne noliedzošs. Ja es neēstu to, ko neēd vegāni, es knapi vilktos uz sporta zāli, nodotos visām aktivitātēm ar grūtībām,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kristīne.

Iesaku vegāniem pastrādāt laukos un uzturēt saimniecību, iespējams, ka speķis būs pirmais, ko viņi apēdīs pēc nedēļas darba laukos.

”Ja gribas glābt pasauli, tad kā filmā ”Avatārs”, lai nokauj mājās audzētu cūku un pasakās viņai par gaļu. Morāles normas būs saglabātas – kāds zaudē dzīvību, lai glabātu cita dzīvību,” savu viedokli skaidro Kristīne.

Kristīne uzskata, ka, lai iegūtu pilnvērtīgu vegāna pārtiku, tā veikalos jāmeklē teju pusi dienas, bet to laiku var tērēt lietderīgāk, veltot ģimenei.

Skaistule aizdomājas, ka varbūt cilvēki nezina, kā izpausties, tāpēc nolemj ieviest jaunas kustības ar drastiskiem noteikumiem, tāda pati vien reliģija, kā citas.

”Vegānu reliģija – ēd mājās gaļu, lai izdzīvotu, bet restorānā ēd vegānu pārtiku, lai izdzīvotu sociālajā vidē un integrētos. Ja neseko līdzi laikam, tu neesi stilīgs,” nobeidz Kristīne.

TOP komentāri

 • Tā babene
  +25 +18 -7

  Tā babene

  Tā babene pati ir ar kādu psiholoģisku slimību... Vegānisms ir ideāls dzīvesveids, tikai ne visiem piemērots. Abrīnoju cilvēkus, kas spēj būt vegāni. Pats esmu veģetārietis, bet par vegānu gan tuvākā laikā kļūt neplānoju. Veģetāriešu morāle, vērtības un ideja ir viegli saprotama, turklāt jau sen ir pierādīts, ka nelietojot ilgstoši uzturā gaļu, Tavs organisms kļūt stiprāks un Tu kļūsti enerģiskāks, aktīvāks. Par to "ikdienas pārtiku" piekrītu, bet laiku tak mainās un jau sen mēs neesam 1000 gadus atpakaļ. Un ja ir kaut nedaudz smadzenes, tad vegānu pārtiku būs viegli atrast, jo tā stāv vienā nodaļā, nevis kā gaļas preces jāmeklē pa visu veikalu un tāpat neko nevar ātrumā atrast. Netērējiet laiku uz plašo veikalu, bet tikai uz vienu nodaļu - vegānu un ieekonomēsiet laiku (Ok, tas jau nedaudz joks). Bet nu viņas tarakāni un putni galvā man nav saprotami. Un nu tā filozofija vispār... Философка Хренова. Bet vispār kāpēc šis portāls par viņu raksta? Kas viņa tāda ir? Kāpēc mums būtu tik svarīgi zināt, kādi tarakāni mājo viņas galvā? Un par to skaistumu gan var diskutēt...
 • Romāns
 • Nope

  Nope

  Organisms paliek arvien stiprāks un enerģijas ir vairāk. Par asins grupām nepiekrītu, tās neietekmē neko, bet jā dzelzs mēdz trūkst, tāpēc ir jālieto graudaugi un pākšaugi, arī rieksti. Ja tas dzelzs pietrūkst, var palietot tabletes un dzelzs atkal būs līmenī, zinu pēc pieredzes. Tādēļ jau nevajag uzreiz dzīvnieku līķīšus ēst. Arī viņiem ir tiesības dzīvot un nomirt dabīgi. Bet nu tas jau no katra cilvēka paša atkarīgs, cits saprot, citam smadzeņu pietrūkst, lai saprastu... Katra paša izvēle, bet pirms pieņemt lēmumu, varbūt tomēr palasīt informāciju, tā nenāk par ļaunu tādiem kā Tev.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl