Kristīne Deimone uzskata, ka būt par vegānu ir ”psiholoģiska slimība”

9 komentāri
Kristīne Deimone uzskata, ka būt par vegānu ir ”psiholoģiska slimība”
INSTAGRAM

Dizainere, skropstu meistare, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone sociālajos tīklos informē savus atbalstītājus, ka spēj ēst tikai putna gaļu, bet pārējā gaļa liek viņai vemt. Tas mudina Deimoni uzzināt, kā tas ir, dzīvot, bez gaļas ēšanas.

Vecgada vakarā sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Kristīne paziņoja, ka uzsāk 28 dienu diētu, kuras laikā cer iegūt kāroto augumu. Tāpat jau labu laiku skaistule aizdomājas par veģetārismu.

Kristīne dievina gaļu un uzskata sevi par gaļēdāju, bet pēdējā laikā, ēdot brieža, liellopa un cūkas gaļu, jūtas slikti un pat vemj.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

”Vista ir OK. Tītaru mīlu. Vēlos izprast, kas notiek ar organismu, kad atsakies no gaļas,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Kristīne.

Deimone nenoliedz, ka ir tipiska gaļas mīle. Viņa nekad nav bijusi un nebūs dzīvnieku aizstāve.

Dizainere Kristīne Deimone vairs nesvīdīs, padusēs veiktas botoksa injekcijas

Iespējams, tieši sliktās pašsajūtas dēļ skaistule bieži vien ēd jūras veltes, ne gaļu.

Skropstu meistare vēlas veikt organisma eksperimentu, varbūt veģetārisms kļūs par viņas jauno dzīvesveidu, varbūt, tas tiks izbeigts jau uzsākot, bet pamēģināt Kristīne to vēlas.

”Vegāns, nē, nē, tā ir psiholoģiska slimība, toties veģetārismu uzskatu par organisma sakārtošanu,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Kristīne.

Kristīne uzskata, ka cilvēkiem, kuriem ir principi trūkst personības izaugsme. Vegānisms pēc skropstu meistares domām ir principiāla kustība, kur piesauc augstas morāles normas, neēdot pusi no ikdienišķās pārtikas, kuru visi ir ēduši tūkstošiem gadu.

”Veģetārisms ir vieglāk saprotams. Tu esi atturīgs, ne noliedzošs. Ja es neēstu to, ko neēd vegāni, es knapi vilktos uz sporta zāli, nodotos visām aktivitātēm ar grūtībām,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kristīne.

Iesaku vegāniem pastrādāt laukos un uzturēt saimniecību, iespējams, ka speķis būs pirmais, ko viņi apēdīs pēc nedēļas darba laukos.

”Ja gribas glābt pasauli, tad kā filmā ”Avatārs”, lai nokauj mājās audzētu cūku un pasakās viņai par gaļu. Morāles normas būs saglabātas – kāds zaudē dzīvību, lai glabātu cita dzīvību,” savu viedokli skaidro Kristīne.

Kristīne uzskata, ka, lai iegūtu pilnvērtīgu vegāna pārtiku, tā veikalos jāmeklē teju pusi dienas, bet to laiku var tērēt lietderīgāk, veltot ģimenei.

Skaistule aizdomājas, ka varbūt cilvēki nezina, kā izpausties, tāpēc nolemj ieviest jaunas kustības ar drastiskiem noteikumiem, tāda pati vien reliģija, kā citas.

”Vegānu reliģija – ēd mājās gaļu, lai izdzīvotu, bet restorānā ēd vegānu pārtiku, lai izdzīvotu sociālajā vidē un integrētos. Ja neseko līdzi laikam, tu neesi stilīgs,” nobeidz Kristīne.

9 komentāri