Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

37 komentāri
Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties
Personīgais arhīvs

Skandalozā dizainere, divu dēlu māmiņa un skropstu pieaudzēšanas meistare Kristīne Deimone nekad nav noliegusi, ka palielinājusi krūtis, veic dažādas skaistuma procedūras, jo mīl sevi un rūpējas par savu vizuālo tēlu. Skaistule drīzumā plāno veikt vēl vienu krūšu palielināšanas operāciju.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne paziņo, ka ir daudz sieviešu, kuras ir pret mākslīgo skaistumu, un ir tikpat daudz sieviešu, kuras ir par mākslīgiem izskaistinājumiem.

”Sievietes, kuras bļauj par dabīgo skaistumu, nesaprot, ka viņas jau ir mākslīgā skaistuma piekritējas, lietojot tos pašus pūderus un krēmus,” smejas Kristīne.

Dizainere atbalsta visas radikālās procedūras: botoksa injekcijas, filleri lūpās, plastika.

LASI: Kristīnei botokss atrodams arī matos!

Skaistule neslēpj arī savas kļūdas, kuras pieļāvusi, sekojot mākslīgā skaistuma modei. Jaunībā viņai teikts, lai viņa neapmeklē solāriju, bet viņa gāja un gāja un gāja, līdz sadedzināja ādu.

Lai savestu ādu kārtībā, bija vajadzīgi daudz līdzekļu un laiks. Arī tagad divu bērnu māmiņa apmeklē solāriju, bet dara to pārdomāti.

”Es viennozīmīgi neiesaku apmeklēt solāriju, jo pat manai mammai ir mazāk grumbu kā man. Solārijs atstāj paliekošas sekas. Tāpēc lietoju botoksa injekcijas, tās izlīdzina grumbas un aizkavē jaunu grumbu rašanos,” paziņo Kristīne.

Arī Kristīnes lūpu forma ir uzlabota, pilnīgāku lūpu iegūšanai viņa izmanto fillerus, protams, viss tiek darīts minimāli, bet tiek darīts.

Sieviete uzskata, ka mākslīgajam skaistumam esam pakļauti mēs visi, tā pati matu krāsošana, uzacu formas koriģēšana, skropstas, manikīrs – tas viss ir mākslīgs.

Tāpēc sievietes, kuras bļaustās par dabīgo skaistumu izraisa Kristīnē smaidiņu.

Kā piemēru dizainere nosauc skropstas, sievietei skaistas skropstas nozīmē tik daudz! Reiz kolēģe Kristīnei teikusi, uzliec man skropstas, izglāb dzīvību!

Pašai Kristīnei skropstas ir dabīgi garas, bet komforts un laika ekonomija ir iemesls, kāpēc viņa tās pieaudzē.

”Esmu vienmēr teikusi, tās sievietes, kuras saka – nē skropstām, nē botoksam, nē nagu un matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties. Viss mūsdienās maksā gana lielu naudu,” paziņo Kristīne.

Savu viedokli skaistule turpina aizstāvēt, sakot, ka mēs apmeklējam sporta zāli, tātad tiecamies pēc labākām formām, veidojot viņas mākslīgi, bet varam tak dzīvot ar dabīgu muskuļu un tauku masu.

Plastika ir radikāla lieta. Kristīne ir redzējusi, kā mainās sievietes, kad palielina krūtis. Viņas paliek pašpārliecinātas un apmierinātas ar sevi. Pēc bērniem tā ir lieta, kura nepieciešama ikvienai sievietei, jo krūtis paliek nekādas, tukšas.

LASI: Kristīne vairs nesvīdīs! Padusēs sašpricēts botokss!

”Tūlīt būs kāda, kura teiks – man pēc bērna palika skaistas krūtis jeb nemainījās! Mīļās sievietes, to sauc par samierināšanos ar to, kas ir un līdzekļu trūkumu. Jūs samierināties ar defektu tā vietā, lai būtu efekts,” sievietes uzrunā Kristīne.

Pati Kristīne drīzumā plāno veikt krūšu palielināšanas operāciju, lai iegūtu vēl kuplākas formas. Apaļos 650 ml implantus aizstāt ar 720 ml implantiem.

Dizainere zina, ka daudzas sievietes kautrējas atzīt, ka ir uzlabojušas savu izskatu, pat redzot, ka ir veikta acu plakstiņu korekcija, viņas līdz pēdējam saka, ka nav, tas ir aplami.

“Mēs sievietes nekad neesam gana apmierinātas ar sevi. Esam prasīgas pret sevi un tiecamies pēc ideāla. Tas padara mūs par mērķtiecīgām. Protams, es nerunāju par sievietēm, kuras teiks, esmu apmierināta ar sevi vai samierinājusies ar to kāda esmu. Jūs vienkārši esat padevušās,” tā Kristīne.

Dizainere zina, ka vīrieši novērtē sievietes, kuras pieceļ savu pakaļu un aiziet uz fitnesa nodarbību un tā ir lieliska motivācija!

LASI: Deimones un viņas mīļotā gultā bērniem nav vietas!

37 komentāri