Kristīne Deimone rozā stringos pozē solārijā

1 komentārs
Kristīne Deimone rozā stringos pozē solārijā
INSTAGRAM

Skandalozā divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone nekautrējas izteikt savu viedokli par citām dāmām, skaistumkopšanu un attiecībām. Sieviete nebaidās no sava viedokļa vai šmaugā auguma.

Skaistule sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi fotogrāfiju pirms solārija apmeklējuma, kurā redzama rozā ”stringos”, piesedzot savas brangās krūtis ar roku.

Deimone nepārtraukti ievēro dažādas diētas, apmeklē sporta zāli, lai iegūtu savu sapņu augumu, bet kailums parāda, ka skaistules ķermeni nerotā liekie kilogrami.

Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

Foto: INSTAGRAM

Fotogrāfijā lieliski aplūkojams daiļavas tetovējums, kā arī viņas seju rotā smaids, skaistule priecājas par iespēju pasildīties aukstajā ziemā.

Kristīne tieši solāriju sauc par savu lielāko jaunības kļūdu, kura pieļauta, sekojot mākslīgā skaistuma modei. Solārijs sadedzinājis sievietes ādu, lai savestu sevi kārtībā bija vajadzīgs laiks un lieli finansiālie līdzekļi.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

Nu divu dēlu māmiņa apmeklē solāriju, bet dara to pārdomāti.

”Es viennozīmīgi neiesaku apmeklēt solāriju, jo pat manai mammai ir mazāk grumbu kā man. Solārijs atstāj paliekošas sekas. Tāpēc lietoju botoksa injekcijas, tās izlīdzina grumbas un aizkavē jaunu grumbu rašanos,” portālam Skaties.lv paziņo Kristīne.
1 komentārs