Kristīne Deimone aizrāvusies ar botoksu, tas nu atrodams arī matos

2 komentāri
Kristīne Deimone aizrāvusies ar botoksu, tas nu atrodams arī matos
facebook.com/KistinaDeimon

Dizainere, divu bērnu māmiņa Kristīne Deimone, lai iegūtu ideālu izskatu, nereti izmēģina dažādas jaunas procedūras, par kurām informē savus atbalstītājus sociālajos tīklos. Pirms mēneša dizainere padusēs injicēja botoksu, lai izbeigtu svīšanu, nu botokss nokļuvis arī viņas matos.

Matu botoksu dizainere sauc par “bombu”, jo galvas rota debešķīgi spīd, mati kļūst viegli un nepiņķerējas.

”Matu botoksa SPA procedūru veicu mājas apstākļos ar profesionāliem līdzekļiem. Tā kā esmu vīlusies ļoti daudzos frizieros, tad nu krāsoju, griežu matus sev pati. Likumsakarīgi, ka arī botoksa SPA neuzticēju nevienam citam,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Kristīne.

Kristīne priecājas, ka saņem daudz komplimentus saistībā ar skaistu matu griezumu. Tātad, no malas nav redzams, ka viņa pati ir apgriezusi matus. Tāpat savu ideālo galvas rotas toni sieviete ir spējusi atrast pati, neviens frizieris to nav varējis izdarīt!

Foto: facebook.com/KistinaDeimon

Dizainere sniedz padomus dāmām, kā mājas apstākļos ir iespējams iegūt gludus, spīdīgus matus. Tādus, par kādiem sapņo ikviena garu matu īpašniece!

Kristīne procedūrai izmanto ”Nika Botox” bundžu, kuru frizieru veikalā iegādājusies pa trīsdesmit eiro. Bundžas saturs pietiek trīs reizēm, tātad, katrā procedūrā trešdaļa satura jāatšķaida ar ūdeni. Botoksa daudzums, protams, mainās, vadoties no dāmas matu garuma un biezuma.

LASI – Kristīne veic botoksa injekcijas padusēs

Sākumā ir jāizmazgā mati ar attīrošo šampūnu, tieši attīrošo un nevienu citu.

Tālāk slavenība aicina noskatīties video, kur pieredzējis frizieris māca, kā paieties ar botoksu.

Seko botoksa, kas atšķaidīts ar ūdeni, uzklāšana uz matiem un divdesmit minūšu gaidīšana, gluži kā tas notiek, mājas apstākļos krāsojot matus.

”Mazgājam ārā ar ūdeni, ieliekam matu masku. Žāvējam. Taisnojam. Un iegūstam perfektus matus!” nobeidz savu ierakstu Kristīne.

2 komentāri