Krištianu Ronaldu filmas pirmizrādē cenšas sasniegt jaunu rekordu

0 Komentāru
Krištianu Ronaldu filmas pirmizrādē cenšas sasniegt jaunu rekordu
Foto: Reuters/ Scanpix/ EPA/ LETA

No futbola laukuma uz sarkanā paklāja – šonedēļ pirmizrādi piedzīvojusi dokumentālā filma par Krištianu Ronaldu. Pasākumā Londonā klāt bija arī Ronaldu – futbola kluba Real Madrid un Portugāles izlases uzbrucējs, kas ieguvis arī FIFA gada labākā futbolista titulu. Nav grūti uzminēt, ka arī filmas nosaukums ir Ronaldu (Ronaldo).

Tiem cilvēkiem, kuri mani pazīst, šī filma nebūs nekāds pārsteigums – tā žurnālistiem atzina Krištianu Ronaldu, uz filmas pirmizrādi Londonā ierodoties kopā ar savu bijušo kluba Manchester United treneri Aleksu Fergusonu, kuram vēlāk pievienojās arī Žozē Maurinju no kluba Chelsea.

Pozējot kopā ar neskaitāmajiem faniem, Ronaldu šķietami centās uzstādīt “selfiju” rekordu – klātesošie Ginesa rekordu grāmatas pārstāvji viņam piešķīra sertifikātus arī par citiem viņa rekordiem, tostarp – pats populārākais cilvēks sociālajā tīklā Facebook.

Tieši miljoniem Ronaldu fanu ir domāta šī dokumentālā filma, kas iecerēta kā patiess stāsts par vienu no labākajiem futbolistiem pasaulē, un pašaizliedzīgo darbu, ar kādu viņš sasniedzis šo statusu. Filmas autori ir komanda, kas veidojusi dokumentālās filmas par dziedātāju Eimiju Vainhausu un autosportistu Airtonu Sennu.

Vaicāts par to, vai pēc futbolista karjeras beigām viņš nevēlētos kļūt par futbola funkcionāru Starptautiskajā Futbola federāciju asociācijā FIFA, Ronaldu atjokoja, ka neesot tik gudrs, lai ieņemtu šādu amatu.

Šobrīd Ronaldu ir viens no vislabāk apmaksātajiem sportistiem pasaulē – viņa gada ieņēmumi mērojami ar apmēram 80 miljoniem eiro.

FOTO: filmas Ronaldu pirmizrāde Londonā

0 Komentāru