Komentāri
Krievu politiķis apsūdz grupu U2 homoseksuālisma propagandā
Foto: LETA

Krievijas Valsts domes deputāts Aleksandrs Starovoitovs apsūdzējis tehnoloģiju gigantu Apple homoseksuālisma propagandēšanā, bez maksas piedāvājot īru rokgrupas U2 albumu visiem programmas iTunes lietotājiem.

Politiķis norāda, ka kompānija esot bombardējusi iTunes lietotājus ar Krievijas likumdošanai neatbilstošu saturu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušā gada septembrī 500 miljoni iTunes lietotāju visā pasaulē bez maksas saņēma U2 albumu Songs of Innocence. Lai arī digitālajai versijai bija pievienots vienkāršs, balts vāciņa noformējums, uz vēlāk iznākušā CD vāka bija fotogrāfija ar bundzinieku Leriju Malenu jaunāko, kurš apskāvis savu 18 gadus veco dēlu Elvisu. Abiem vīriešiem attēlā nav kreklu.

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Grupas solists Bono fotogrāfa Glena Lahforda uzņemto attēlu raksturojis kā neapstrādātu, kailu. Savukārt Starovoitovs albuma vāciņa noformējumā saskatījis homoseksuālu zemtekstu.

Laikraksts Izvestija vēsta, ka advokāts Jevgēņijs Tonkijs gatavojoties sava dēla vārdā uzsākt tiesvedību pret Apple, pieprasot kompensāciju par morālo kaitējumu. Ja Sanfrancisko kompānija tiks atzīta par vainīgu, tai varētu uzlikt naudassodu vai arī aizliegt darboties Krievijā līdz 90 dienām.

Apple vadītājs Tims Kuks pagājušā gada oktobrī pirmoreiz atzina, ka ir homoseksuāls. Pēc Kuka paziņojuma viena no Sanktpēterburgas augstskolām nojauca Apple dibinātāja Stīva Džobsa statuju, ko neilgi pēc tam koncertā asi kritizēja britu mūziķis Eltons Džons.

”Vai tas var būt? Atmiņas par Stīvu tiek pārrakstītas tāpēc, ka viņa pēctecis ir gejs? Vai tas nozīmē, ka iPad planšetdatori ir homoseksuālisma propaganda? Vai Čaikovska skaistā mūzika ir seksuāli samaitāta?” jautāja Džons.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl