Krievu komiķi izjoko Eltonu Džonu

Komentāri

Divi komiķi no Krievijas izjokojuši pasaulē populāro mūziķi seru Eltonu Džonu (68), liekot mūziķim domāt, ka viņam piezvanījis Krievijas prezidents Vladimirs, lai pārrunātu seksuālo minoritāšu tiesības valstī.

Viens no komiķiem uzdevies par Putina preses sekretāru Dmitriju Peskovu un tulkojis sarunu, bet otrs atveidojis pašu prezidentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vladimirs Krasnovs un Aleksejs Stoļarovs, kas Krievijā zināmi kā slavenību un politiķu “troļļotāji”, sazinājās ar Eltonu Džonu pēc raidsabiedrības BBC intervijas ar mākslinieku, kurā viņš izteica vēlēšanos tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai pārrunātu prezidenta attieksmi pret seksuālo minoritāšu tiesībām Krievijā. Viņaprāt, Putina attieksme pret seksuālo minoritāšu pārstāvjiem ir izolējoša, aizspriedumaina un smieklīga.

Par saņemto zvanu Eltons Džons juties ļoti pagodināts. “Tā ir milzu privilēģija runāt ar vienu no pasaules ietekmīgākajiem cilvēkiem. Tas ir pārsteidzoši,” dzirdams telefonsarunas ierakstā, ko saņēmusi aģentūra Reuters. Mūziķis piekritis doties uz Maskavu, lai piedalītos geju praida pasākumā, un cer, ka ar Krievijas prezidentu viņam izveidosies “brīnišķīga diskusija”.

Vēlāk tapa zināms, ka slaveno mūziķi izjokojuši krievu komiķi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl