Krievijas estrādes zieds Jūrmalā nosvin dziedātāja Igora Nikolajeva sievas dzimšanas dienu

0 Komentāru
Krievijas estrādes zieds Jūrmalā nosvin dziedātāja Igora Nikolajeva sievas dzimšanas dienu
https://www.instagram.com/uliaveronika/

Krievijas estrādes zvaigznes kā vasaras atvaļinājumu galamērķi iecienījuši Jūrmalu. Slavenības ierodas Latvijā ne tikai, lai uzstātos, bet arī lai pavadītu brīvdienas. Daudzas zvaigznes Jūrmalā ir iegādājušās īpašumus, tādā veidā parādot, cik ļoti iecienījušas mūsu klimatiskos apstākļus, kultūras iespējas un cilvēkus.

Nedēļas nogalē Krievijas estrādes zieds satikās Jūrmalā, lai nosvinētu dziedātāja Igora Nikolajeva sievas, dziedātājas Jūlijas Proskurjakovas dzimšanas dienu.

Svinības notika vienā no Jūrmalas greznākajiem restorāniem, un tās apmeklēja dziedātāja Alla Pugačova, humorists Maksims Galkins, dziedātāja Kristīna Orbakaite, mūziķis Valērijs Sjutkins, tērpu dizainers Igors Guļajevs, daudzas slavenības ieradās kopā ar otrajām pusītēm.

Pēc jubilejas Nikolajeva sieviņa sociālajos tīklos publiskoja pāris bildes no svinībām, kā arī video, kurā redzamas dāvanas un saņemtie ziedi. Jubilejas fotogrāfijām sieviete izmanto mirkļa birkas draugi, labs noskaņojums, restorāns, dzimšanas diena bērnu svētki.

Komentāros popzvaigzne saņem laba vēlējumus, apsveikumus, kā arī apbrīnu par viņas draugu loku.

Jubilāre bija tērpusies sarkanā bikškostīmā, ko lieliski papildina melns topiņš, kuru izrotā un padara rotaļīgu mežģīnes.

0 Komentāru