Kreigs pēkšņi mainījis domas par filmēšanos Bonda filmās

Komentāri

Noguris pēc darba jaunākajā filmā par Džeimsu Bondu, britu aktieris Daniels Kreigs devis līdz šim skaidrāko mājienu par saviem nākotnes plāniem. Aktieris atzīst, ka tikai nauda mudinātu viņu piedalīties vēl vienā filmā par slepeno britu aģentu.

Mēneša beigās uz kinoekrāniem iznāks filma Spektrs (Spectre), kas ir Daniela Kreiga ceturtā reize Džeimsa Bonda lomā. Divas no Bonda filmām ar viņa dalību – Casino Royale un Skyfall – izpelnījušās gan kritiķu, gan skatītāju atzinību, ienesot krietni lielāku peļņu nekā cerēts. Tomēr intervijā žurnālam Time Out Kreigs atzīst, – labāk sasistu tūlīt pat glāzi un ar lauskām pārgrieztu vēnas nekā spēlētu galveno lomu vēl vienā filmā par slaveno spiegu.
Pēc aktiera teiktā, vismaz pāris gadus viņš par to nevēlas domāt. Ja viņš piekristu filmēties, tad tas būtu tikai naudas dēļ.

Kreiga jaunākie komentāri ir pretrunā ar iepriekšējā intervijā pausto, ka aktieris turpināšot spēlēt Bondu, kamēr vien tas būšot fiziski iespējams. Tikmēr medijos jau tiek prognozēts, kurš aktieris nākamais varētu stāties Bonda lomā – starp reālākajiem tiek minēti Toms Hārdijs un Idriss Elba, kurš būtu pirmais melnādainais Bonds.

Filmas treileri skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl