Kortnija Lova nobučo Lanu del Reju

Komentāri
Kortnija Lova nobučo Lanu del Reju
Foto: EPA/ LETA

Kurta Kobeina atraitne Kortnija Lova pirmdien Britu modes balvu (British Fashion Awards) pasniegšanas ceremonijā nepalika bez uzmanības.

50 gadus vecā amerikāņu rokmūziķe balvu pasniegšanas ceremonijā ieradās smalkā dekoltē, kas izcēla dziedātājas auguma aprises. Nojaušams, ka sarīkojumā K. Lovai tik ļoti iepaticies, ka emociju uzplūdā uz vaiga sabučojusi tautieti Lanu del Reju.

Nav zināms, kā ballīte beigusies Lanai, bet britu tabloīdi izplata informāciju, ka pēc ballēšanās K. Lova bijusi tik piedzērusies, ka knapi saviem spēkiem spējusi nokļūt līdz taksometram.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl