Kortnija Lova grūtniecības laikā lietojusi heroīnu

Komentāri
Kortnija Lova grūtniecības laikā lietojusi heroīnu
Foto: EPA/ LETA

Amerikāņu grandžroka grupas Nirvana solista Kurta Kobeina atraitne Kortnija Lova atzinusi, ka grūtniecības laikā lietojusi heroīnu.

1992. gadā izdevuma Vanity Fair žurnāliste Linna Hiršberga apgalvoja, ka rokgrupas Hole līdere Lova esot lietojusi narkotikas, kamēr bija stāvoklī ar meitu Frānsisu Bīnu. Dziedātāja tolaik asi noraidīja žurnālistes izteikumus.

“Mēs to pilnībā noliedzam,” toreiz paziņoja Lovas pārstāvji. “Kad Kortnija uzzināja par grūtniecību, viņa uzreiz sazinājās ar vecmāti un narkologu, kuru aprūpē tagad atrodas. Viņi apstiprinājuši, ka gaidāms pilnīgi vesels mazulis.”

Skandāla dēļ Lovai uz laiku tika atņemta aizbildniecība pār meitu. Lova izdeva neoficiālu mūzikas albumu ar nosaukumu Bring Me the Head of Lynn Hirschberg (Atnesiet man Linnas Hiršbergas galvu), kā arī vainoja žurnālisti pie Kobeina pašnāvības 1994. gadā.

Taču Sandensas kinofestivālā demonstrētajā dokumentālajā filmā Kurt Cobain: Montage of Heck Lova atzinusi, ka Hiršbergas apsūdzība tomēr bijusi patiesa. “Es to izdarīju vienreiz, taču pēc tam pārtraucu. Es zināju, ka ar viņu viss būs kārtībā,” sacīja dziedātāja.

Kinolentes galvenā producente ir 22 gadus vecā Frānsisa Bīna Kobeina. Filmas pirmizrāde gaidāma 4. maijā amerikāņu televīzijas kanālā HBO.

Filmas režisors Brets Morgens sacīja, ka noteikti esot gribējis iekļaut filmā Lovas atzīšanos, jo skandāls esot iedragājis Kobeinu. “Jā, viņi bija narkomāni, taču nevienam nedarīja pāri,” uzskata Morgens. “Raksts atstāja lielu iespaidu uz Kurta psihi. Nedomāju, ka viņš kādreiz no tā atguvās, jo viņam tika atņemts bērns.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl