Kopā uz skatuves un dzīvē! Antra Stafecka beidzot pastāsta par jauno sirdsāķīti un atklāj nākotnes plānus

15 komentāri
Kopā uz skatuves un dzīvē! Antra Stafecka beidzot pastāsta par jauno sirdsāķīti un atklāj nākotnes plānus
Foto: instagram.com/antra_stafecka

Dziedātāja Antra Stafecka pēc attiecību iziršanas ar vīru Ģirtu Lapsu jauno mīlu atradusi uz skatuves. Par dziedātājas sirdsāķīti kļuvis ilggadējs skatuves partneris – grupas ”Otra puse” ģitārists Jānis Čubars. Mīlestība abu starpā virmojot jau kādu laiku.

Sarunā ar portālu Skaties.lv populārā dziedātāja Antra Stafecka atklāj, ka viņas vīra un bērnu tēva Ģirta Lapsas laulības šķiršana ilgst jau gadu un abi kopā nedzīvo gandrīz tikpat ilgi.

Antra un Ģirts gredzenus mija 2014. gada augustā pēc piecu gadu pazīšanās. Ģimenē pasaulē nākuši divi dēli – Roberts un Augusts.

Pirms kāda laika dziedātāja uzsākusi attiecības ar ilggadējo skatuves partneri – grupas ”Otra puse” ģitāristu, producentu un aranžētāju Jāni Čubaru.

”Jā, to nevar vairs noliegt,” viņa apstiprina Skaties.lv, bet plašāku komentāru par jaunajām attiecībām gan nesniedz.

”Neuzskatu, ka kādu mazajā Latvijā patiešām interesē, kas notiek ar manu privāto dzīvi. Ir svarīgākas lietas, par ko runāt,” pauž dziedātāja.

Kā portālam Skaties.lv pavēstījusi pārim pietuvināta persona, kura vēlējās palikt anonīma, Antra un Jānis mīļi čubinoties jau kopš pērnā gada rudens. Abi kā pāris apmeklē saviesīgus pasākumus – dodas uz koncertiem, vakariņo restorānos un izklaidējas. Gadu mijā abi bija devušies kopīgā ceļojumā uz Lielbritāniju.

Braucam uz Ventspili! @muzikalabanka jau rīt! Tiekamies!!!! #otrapuse #antrastafecka

A photo posted by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Sparīga ir arī Antras radošā dzīve, jo dziedātāja šogad piedalīsies vairākos vērienīgos muzikālos projektos. Kopā ar aktieriem un dziedātājiem Antra turpina apbraukāt Latviju dziesmu spēles ”Muļķe sirds” radošā kolektīva sastāvā.

Pavasarī viņa būs viena no plašā sastāva koncertuzvedumā ”Sapnis un mīlestība”, kas top par godu dzejnieces Māra Zālītes 65 gadu jubilejai.

Arī radošajā sfērā Antra rosīsies plecu pie pleca ar jauno mīlestību – kopā ar grupu ”Otra puse” norit darbs pie grupas 25 gadu jubilejas koncertprogrammas, kas klausītājiem būs baudāma pavasarī, vasarā un rudenī.

Tāpat dziedātāja iesaistījusies, gatavojot koncertprogrammas, kas top godinot Hariju Zariņu un Uldi Marhilēviču apaļajās jubilejās.

”Šie projekti ir ļoti skaisti, pieredzes un patriotisma pilni. Es domāju, ka emocionāli tuvi jebkuram latvietim.

Lai skaists gads mums visiem kopā,” tā dziedātāja.

Otra Puse Jums novēl priecīgi sagaidīt Halloween un arī jauno gadu!!! :D

A photo posted by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Esam Kalnagravās! Uzstāsimies!!! ;)

A photo posted by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

 

Foto: skaistā Antra Stafecka

15 komentāri