Komentāri
Kopā ilgi un laimīgi: slavenību paraugpāri, kuri liek noticēt mūžīgai mīlestībai
AFP / EPA

Viņi ir kopā jau ilgi un joprojām ir laimīgi. Pieci slavenību pāri, kuri ir kā podiņš ar vāciņu – uzticīgi viens otram visu mūžu.

Pēdējā laikā Holivuda diemžēl sākusi ražot īsu un skumju laulību stāstu seriālu. Tāpēc gluži vai neticami, bet vienlaikus arī ļoti veldzējoši ir uziet pa kādai pilnmetrāžas filmai, kas ļauj nepazaudēt ticību mīlestībai mūža garumā.

Šie pieci slavenību pāri ir kopā tik ilgi, cik mēs vispār viņus atceramies, un nekas neliecina, ka kaut kas varētu mainīties. Viņi izstaro mīlestību un joprojām ir laimīgi viens ar otru.

#5 Toms Henks un Rita Vilsone

Foto: AFP

Foto: AFP

Šis brīnišķīgais pāris apprecējās 1988. gada aprīlī, kas nozīmē, ka kopā pavadīti jau teju 29 gadi. Pavisam nesen tabloīdi izplatīja baumas par abu šķiršanos, tomēr Henks un Vilsone šīs nepatiesās ziņas apgāza, pieprasot medijiem atvainošanos. ”Mūsu laulība ir mūsu ģimenes pamats, un mums tā ir svēta. Mēs nevaram pieļaut, ka tiek izplatītas šādas muļķības,” teikts pāra kopīgajā paziņojumā.

#4 Goldija Houna un Kurts Rasels

Foto: AFP

Foto: AFP

Lai gan šis pāris nav oficiāli precējies, Goldija Houna un Kurts Rasels ir kopā jau vairāk nekā 25 gadus, un abi joprojām izskatās kā tikko iemīlējušies. Arī Goldijas meita Keita Hadsone, kura Goldijai piedzima viņas iepriekšējās attiecībās, Kurtu ļoti mīl un uzskata par savu tēvu.

#3 Viktorija un Deivids Bekhemi

Foto: EPA

Foto: EPA

Neskatoties uz visām tabloīdu ziņām par viņu un, protams, par viņas izskatīgo vīru, Viktorija joprojām smaida, jo viņa ir pilnīgi pārliecināta par savas laulības noturību. Deivids un Viktorija ir kopā kopš 1999. gada un, atzīmējot kāzu 17. gadadienu šā gada jūlijā, Deivids rakstīja savai mīļajai sievai: ”Mēs kopā esam radījuši 4 burvīgus bērnus, un es nevarētu vēlēties viņiem labāku un mīlošāku mammu… Mīlu tevi.”

#2 Džons Travolta un Kellija Prestone

Foto: AFP

Foto: AFP

Kellija ir viena no tām meitenēm, kuras vienmēr iegūst, ko vēlas. Kādu vakaru, sēžot dīvānā un skatoties Sestdienas nakts drudzi, viņa nolēma, ka apprecēs Džonu Travoltu. Un tā arī notika! Viņi satikās filmas The Experts filmēšanas laukumā 1989. gadā un pēc diviem gadiem apprecējās, kopš tā laika roku rokā pārvarot visus dzīves pārbaudījumus.

#1 Sāra Džesika Pārkere un Metjū Broderiks

Foto: AFP

Foto: AFP

Valdzinošā seriāla un filmu Sekss un lielpilsēta zvaigzne un viņas mīlošais vīrs nākamgad svinēs kāzu 20. gadadienu. Viņiem ir trīs bērni, un šis pāris vēlreiz apliecina, ka mīlestība vienmēr uzvar. Intervijā ET Online Broderiks atklāj, ka uzturēt attiecības dzīvas un veselīgas palīdz savstarpējā komunikācija, un nekādā gadījumā nedrīkst iet gulēt dusmīgā noskaņojumā.

Lasi vēl