Komentāri
Kobeina atraitne un meita pēc pieciem gadiem satiekas filmas pirmizrādē
Foto: AP/ Scanpix

Sandensas kinofestivālā ASV pirmizrādi piedzīvojusi dokumentālā filma par grupas Nirvana solistu Kurtu Kobeinu. Uz pirmizrādi bija ieradusies arī Kobeina atraitne Kortnija Lova ar meitu Frensisu Bīnu.

ASV Jūtas štatā notiekošo Sandensas kinofestivālu ir dibinājis aktieris Roberts Redfords. Festivāla uzmanības centrā ir neatkarīgais kino. Viena no filmām, kurām šogad pievērsta liela uzmanība, ir dokumentālā filma par Kurtu Kobeinu. Tās pirmizrādes dēļ pirmo reizi piecu gadu laikā bija satikusies Kobeina atraitne Kortnija Lova un viņas meita Frensisa Bīna, kura ir filmas producente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas režisors ir savulaik Oskara balvai nominētais Brets Morgens.

Dokumentālajā filmā stāsts par Nirvanas solistu tiek izklāstīts, izmantojot ģimenes videoarhīvu, Kobeina mākslas darbus, viņa uzņemtās fotogrāfijas un dienasgrāmatu. Tajā iekļauti arī iepriekš publiski nerādīti videomateriāli, kā arī vairākas dziesmas, kas publiski atskaņotas pirmo reizi. Turklāt šī ir pirmā dokumentālā filma, ko oficiāli apstiprinājusi Kobeina ģimene.

1994. gadā Kurts Kobeins 27 gadu vecumā izdarīja pašnāvību. Pērn grupa Nirvana tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl