Komentāri

Šoruden muzikālā ziņā īpaši sasparojies Latvijas skandalozais mākslinieks Sandis Kiops. Uzreiz pēc pikantā klipa izdošanas krievu versijai par Pīlādžogu mūziķis atkal devies uz ierakstu studiju, lai beidzot ierakstītu dziesmu, ko faniem sola jau piecus gadus.

“Augustā braucu uz Maskavu ierakstīt krievu versiju Pīlādžogai. Dziesmai balsi Maskavas studijā iSTAR Production ierakstīju divos vakaros – pirmajā dienā rakstīju iekšā tīro balss līniju, otrajā jau tikai bekvokālu .

Liels paldies producentam, skaņu režisoram un tagad jau arī draugam Konstantīnam Kirjanovam par lielisko attieksmi ieraksta laikā,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Kiops.

Pēc dziesmas un tai pievienotā pikanta klipa panākumiem Kiops secinājis, ka jāturpina strādāt – viņš apņēmies tuvākajā laikā pabeigt darbu pie Dziļāk vēl – hita, ko faniem sola jau piecus gadus.

FOTO: Kiops Krievijā

“Videoklipu un dziesmu РЯБИНА fani ir ļoti pozitīvi uzņēmuši. Man prieks par to, tāpēc jau turpinu cītīgi strādāt pie jaunām dziesmām, lai atkal varētu iepriecināt savus fanus. Beidzot esmu ierakstījis vokālu dziesmai Dziļāk vēl, ko faniem solu jau vairākus gadus!

Nikns sveiciens visiem maniem Faniem! Es Jūs mīlu!” priecīgs ziņo Kiops.

VIDEO: kā top Dziļāk vēl

Lasi vēl