Klūnijs kopā ar līgavu pirmskāzu stresu nosit uz kuģīša

Pievienot komentāru
Klūnijs kopā ar līgavu pirmskāzu stresu nosit uz kuģīša
Foto: AP/ Scanpix

Nav šaubu, šobrīd pasaules uzmanības lokā ir Holivudas aktiera Džordža Klūnija un britu advokātes Amalas Alamudinas kāzas. Slavenais mīlas pāris jau ieradies Venēcijā un pirskāzu stresu “izbauda”, izbraucot ar kuģīti.

Jau vēstījām, ka šajā nedēļas nogalē Venēcijā notiks amerikāņu aktiera Džordža Klūnija un britu advokātes Amalas Alamudinas kāzas, uz kurām aicināti daudz pasaulslaveni mūziķi un aktieri.

Medijos klīst baumas, ka kāzas iesāksies piektdien un turpināsies līdz pirmdienai. Aicināto viesu vidū ir aktieri Keita Blanšeta, Mets Deimons, Andželīna Džolija un Breds Pits, kā arī mūziķis Bono un modele Sindija Krauforde.

Svinībās uzstāsies itāļu tenors Andrea Bočelli un amerikāņu dziedātāja Lana del Reja, vēsta laikraksts ”Corriere del Veneto”. Galvenā svinību daļa notiks pieczvaigžņu viesnīcā ”Belmond Hotel Cipriani”.

Sestdien viesi ieturēs vakariņas greznajā viesnīcā ”Aman Canal Grande”, kas ierīkota 16. gadsimta pilī un no kuras paveras skats uz Venēcijas galveno ūdensceļu.

Saskaņā ar jaunākajām mediju ziņām bijušajam Romas mēram lūgts salaulāt Klūniju un Alamudinu oficiālajā kāzu ceremonijā pirmdien. Par ticamāko kandidatūru vedējtēva godam uzskatīts Kraufordes vīrs Rends Gerbers, savukārt vedējmātes pienākumus pildīs Alamudinas māsa Tala.

53 gadus vecais Klūnijs un 36 gadus vecā Alamudina tiekas kopš pagājušā gada oktobra.

Divkārtējais ”Oskara” balvas ieguvējs Klūnijs bijis precējies vienreiz, taču pēc šķiršanās no amerikāņu aktrises Talijas Balsamas kļuva par vienu no Holivudas iekārojamākajiem vecpuišiem. Viņš iepriekš izteicies, ka neesot radīts laulībām.