Klīst runas, ka Seisuma pamet Bērziņu

1 komentārs
Klīst runas, ka Seisuma pamet Bērziņu
Foto: F64, LETA

Augstākajās aprindās paklīdušas runas, ka bijušā Valsts prezidenta Andra Bērziņa (71) un viņa sievas Daces Seisumas (42) starpā radušās nopietnas domstarpības. Laulātie pat vairs nedzīvojot kopā, atsaucoties uz pāra paziņu lokā dzirdēto, raksta žurnāls Vakara Ziņas.

Laulātie, kurus vienu no otra šķir teju 30 gadu starpība, iepazinusies Cēsu pusē neilgi pēc 21. gadsimta sākuma. Bet tikai 2011. gadā 2. jūlijā – īsi pirms Bērziņa stāšanās Latvijas prezidenta amatā – viņi apprecējās. Attiecībās dzimis arī dēls Andris Kristaps. Bērziņa pirmajā laulībā ar Dzintru Bērziņu dzimis dēls Aigars un Eva. Viņam bijušas arī citas attiecības. Bērziņš ir tēvs pieciem bērniem. Medijos publicēto informāciju, ka Bērziņam ir vēl divi ārlaulības bērni — meita Anete un dēls Edvarts – bijušais prezidents oficiāli nav apstiprinājis. Stradiņa slimnīcas un Premium Medical ārstei Dacei Seisumai šī ir pirmā laulība.

Bez uzmanības nav palicis fakts, ka pēc prezidenta termiņa beigām Bērziņš un Seisuma vairās iziet sabiedrībā. Tas radījis spekulācijas, vai pāra privātajā dzīvē nav gadījies kas nelāgs. Nesen gan atklājies, ka Bērziņa kunga ašajai nozušanai no ļaužu acīm ir cieša saistība ar viņa veselības stāvokli. Viņam veikta muguras operācija, kam seko atveseļošanās process.

Tomēr aizdomām par krīzi bijušā valsts pirmā pāra laulībā ”eļļu ugunī ielej” pašas Seisumas izteikumi intervijā žurnālam Klubs, kurā viņa sūrojas, ka vakaros pēc darba jūtas nogurusi, bet vīrs to nesaprot. ”Viņam, kad salīdzina savu vecumu ar manējo, šķiet, ka esmu vēl jauna, ka man joprojām ir tie 28, kad iepazināmies. Viņam šķiet, ka tikai viņš var atnākt mājās un justies noguris, bet man ir jārosās visu laiku,” Seisuma klāsta intervijā žurnālam Klubs. Viņa neslēpj, ka abu starpā bijuši arī strīdi, pēc kuriem reizēm laulātie nepārmij ne vārda.

Pēdējā laikā Andra Bērziņa paziņu lokā runā, ka Dace Seisuma kopā ar abu kopīgo dēlu dzīvo Vecrīgas apartamentos, bet bijušo valsts galvu tur nemanot, jo lauleņi ir pašķīrušies, raksta žurnāls Vakara Ziņas. ”Saprotu Jūsu interesi, bet atbildi un komentāru par Jūsu jautājumu nevaru sniegt,” bijušā valsts pirmā pāra laulības dzīvi žurnālam Vakara Ziņas komentēja eksprezidenta sekretāre Anda Pečule.

Foto: Andris Bērziņš ar kundzi savas prezidentūras laikā