Klintsons izaudzis bez tēva, tādēļ paša meitām uzmanības netrūkst

Komentāri
Klintsons izaudzis bez tēva, tādēļ paša meitām uzmanības netrūkst
Jau visiem zināms Klintsons (TV3 publicitātes foto)

”Manuprāt, tas ir stereotips – ja, puikam augot, nav mājās tēva, vīrieša, viņš nespēj izaugt par īstu vīru. Esmu dzīvs piemērs, kā, arī bez tēva augot, var būt vīrišķīgs, atbildīgs, ģimenisks,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns atklāj Ansis Klintsons (41), kura bērnība pagāja bez tēva klātbūtnes.

Anša mamma un tētis izšķīrās, kad puišelim bija apmēram gadiņš. Par to, kāds Ansis izaudzināts, viņš saka paldies savam vectēvam, vecmāmiņai un mammai, kas bijuši galvenie audzinātāji. ”Jā, ir kādreiz bijuši drūmi brīži, kad esmu skumis, bet es uz viņu neturu ļaunu prātu. Saprotu, ka nekad jau nevar zināt, kādas otram cilvēkam dzīvē bijušas situācijas. Katra nianse, katra izvēle, katrs notikums dzīvē mums ko māca. Varbūt tāpēc esmu tagad tāds tēvs, kāda pašam nav bijis,” žurnālam Kas Jauns klāsta Ansis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anša Klintsona un viņa sievas Montas ģimenē aug divas meitas – Marta (16) un Anna (3). Īpaši daudz laika Ansis pavada kopā ar jaunāko meitu. Abi mīl rosīties virtuvē, kā arī nodoties aktīvākām nodarbēm – spēlēt bumbu, rotaļāties ar suni un kaķi, kā arī makšķerēt.

 

Kamēr paša meitām tēva uzmanības netrūkst, Ansis savu tēvu pirmo reizi apzinātā vecumā saticis 25 gadu vecumā radinieku ballītē. ”Abi, protams, jutāmies neveikli. Neko paskaidrot viņš necentās, vismaz ārēji izturējās tā, it kā nekas nebūtu noticis. Godīgi sakot, nebiju īsti tam gatavs. Tēva sastapšana man bija bišķiņ šoks,” atklāj Klintsons, kuram arī šobrīd ar tēvu nav diez ko ciešs kontakts, tādēļ sumināšana Tēva dienā maz ticams, ka šogad notiks. ”Man vēl jāpārkāpj pāri daudzām lietām un jāsaņemas būt pirmajam, kas iet to soli pretī. Pagaidām neizjūtu dvēseles saucienu pēc satuvināšanās ar tēvu. Varbūt tas kādreiz notiks, bet varbūt arī ne. Nezinu. Piedošana ir process, tas nav vienkārši viens punkts, ko var izpildīt un ielikt ķeksīti – darīts! Tas ir sarežģītāk!” vērtē Ansis Klintsons.

Latvijā Tēva dienu svin septembra otrajā svētdienā, attiecīgi šogad – 13. septembrī. Ansis šajā dienā iecerējis doties gājienā kopā ar ģimeni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl