Kirkorovs ar jaunu šovprogrammu atgriezīsies Rīgā

0 Komentāru
Kirkorovs ar jaunu šovprogrammu atgriezīsies Rīgā
Foto: LETA

29. martā Arēnā Rīga uzstāsies par Krievijas estrādes karali dēvētais Filips Kirkorovs. Viņš Rīgas publikai piedāvās jaunu grandiozu šovprogrammu Es, kas tapusi sadarbībā ar pasaulslaveno Cirque du Soleil režisoru Franko Dragoni, informē koncertaģentūras M Events pārstāve Danute Vareikaite.

Kā akcentē D. Vareikaite, izsmalcinātais un tehnoloģijām pārbagātais šovs-izrāde Es solās kļūt par bezprecedenta notikumu ne vien Krievijas, bet arī pasaules popmūzikā. Priekšnesumam horeogrāfiju veidos Tonijs Testa, kas strādājis ar leģendāro Kailijas Minogas šovu Aphrodite. Kostīmus dziedātājam radīs Krievijas augstās modes metrs Valentīns Judaškins, Itālijas modes nama Dolce & Gabbana pārstāvji, kā arī slavenais Amerikas dizainers Gregs Laurens. Īpaši jaunajai programmai radīts jauns muzikālais materiāls, bet koncertā izskanēs arī Filipa Kirkorova leģendārie hiti.

Sapnis par sadarbību ar slaveno režisoru Filipam Kirkorovam radies pirms 12 gadiem, kad viņš Lasvegasā apmeklējis dziedātājas Selīnas Dionas šovu A New Day, kuras režisors bija Franko Dragone.

Franko Dragones vīzija un fantāzijas radījušas dzīvo klasiku – Cirque du Soleil priekšnesumus Mystere un O, ka arī citus šovus, kas jau ilgus gadus skatāmi prestižākajās zālēs visā pasaulē no Arābu Emirātiem līdz Lasvegasai, no Neapoles līdz Makao.

Šovs Es ir divu spilgtu zvaigžņu – dziedātāja un režisora vairāku gadu kopdarba rezultāts. Kopīgajā daiļradē, priekā un pārdzīvojumos, vienotībā un pretstatos Kirkorovs un Dragone atklāj jaunus horizontus, atklāj sevi no jauna, atklāj to mums – skatītājiem, akcentē D. Vareikaite.

Šovs Es pirmo reizi publikai tiks demonstrēts 2016. gada martā Maskavā Valsts Kremļa pilī. Gandrīz uzreiz pēc pirmizrādes 29. martā to varēs noskatīties arī Arēnā Rīga.

FOTO: Kirkorovs viesojas Latvijā iepriekšējos gados

0 Komentāru