Kinoblogeri aicina uz izdzīvošanas drāmas Mežone īpašo seansu

0 Komentāru
Kinoblogeri aicina uz izdzīvošanas drāmas Mežone īpašo seansu
Publicitātes foto

26. janvārī 20:30 kinoteātrī Kino Citadele notiks Kinoblogeri piedāvā organizētais īpašais pirmizrādes seanss filmas Dalasas pircēju klubs režisora Žana-Marka Valī jaunākajai kinolentei Mežone (Wild) ar Rīzu Viterspūnu galvenajā lomā.

Brīdī, kad dzīve kļūst pārāk neizturama un problēmas ir samilzušas tik lielas, ka ar tām nevar tikt galā, populārs veids, kā šo grūto periodu pārdzīvot, ir mesties pie dabas krūts, kur bēdas un nelaimes, šķiet, atrisinās un kļūst saprotamas gandrīz vai pašas no sevis. Šādu pieeju uz lielā ekrāna izmēģinājuši daudzi – tiesa, ar ļoti dažādām sekām tas redzams filmās Into the Wild, 127 Hours, nesenā Tracks – , un reizēm tā patiešām nostrādā.

Filmas Mežone centrā ir Šerila Streida. Pārcietusi neveiksmīgas laulības un mātes nāvi, zaudējusi jebkādu cerību uz laimi, viņa pieņem negaidītāko lēmumu savā dzīvē – doties vairāk nekā 1,5 tūkst. kilometru garā pārgājienā pa Klusā okeāna piekrastes kalniem. Pārbaudījumi, kuri sastopami šajā bīstamajā ceļojumā, neatgriezeniski izārstē viņu no dvēseles ciešanām, taču maksa par to ir neticami augsta…

Filma ir balstīta uz Šerilas Streidas, kura pati bija devusies šajā garajā gājienā pa dabas mežonīgajām takām, autobiogrāfiju. Baumo, ka šī loma Viterspūnai varētu sagādāt otro Oskaru karjerā.

Pirms filmas seansa ikviens aicināts uz sarunu ar Dāvis un Ulrika Plotniekiem – ceļotājiem, piedzīvojumu meklētājiem, Santjago ceļa gājējiem un grāmatas Santjago ceļu ejot autoriem.

Biļetes pieejamas Kino Citadele un mājaslapā www.forumcinemas.lv

Sīkāk par pasākumu iespējams uzzināt kinoblogeri.lv.

0 Komentāru