Kinokritiķi atklāj “pirmsoskaru” sezonu

Komentāri
Kinokritiķi atklāj “pirmsoskaru” sezonu
Kadrs no filmas A Most Violent Year. Publicitātes foto

ASV Nacionālā kinokritiķu padome par šā gada labāko filmu atzinusi kinolenti A Most Violent Year, kas stāsta par 1980. gadu Ņujorku.

ASV Nacionālā kinokritiķu padome filmai A Most Violent Year piešķīrusi balvu kā gada labākajai filmai, par labāko aktierspēli un gada labāko otrā plāna aktieru darbu.

Drāma stāsta par kādu vīru, kurš cenšas aizstāvēt savu biznesu Ņujorkā 1980. gadu sākumā. Filmas galvenā zvaigzne Oskars Īzaks labākā aktiera balvu dalīja ar Maiklu Kītonu, kurš atzinīgi novērtēts par lomu filmā Putnu cilvēks jeb Birdman. Džesika Kasteina ieguva labākās otrā plāna aktrises balvu par Īzaka sievas lomu, bet ASV kinokritiķu skatījumā labākais otrā plāna aktieris ir Edvards Nortons no filmas Putnu cilvēks. Gada labākās aktrises balvu ASV kinokritiķi piešķīra Džulianai Mūrai. Filmā Joprojām Alise viņa atveido 50 gadus vecu sievieti, kura sirgst ar Alcheimera slimību.

ASV Nacionālā kinokritiķu padome dibināta 1909. gadā Ņujorkā. Tradicionāli ir pieņemts, ka tieši šīs padomes locekļi kā pirmie paziņo labākos kino nozares darboņus, tādējādi atklājot “pirmsoskaru” sezonu.

Šobrīd padomes sastāvā ir 110 cilvēku, kuru vidū ir kinokritiķi un apskatnieki, kino institūtu studenti un daudz citu speciālistu.

ASV kino kritiķu balvas pasniegs 6. janvārī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl