Kings of Leon 24 stundas diennaktī

Komentāri
Kings of Leon 24 stundas diennaktī

25. jūnijs vairs nav aiz kalniem, kad Rīgā, uz Mežaparka estrādes skatuves kāps pēdejo gadu viena no pieprasītākajām grupām pasaulē “Kings of Leon”. Par godu šim notikumam “Radio 5” savā mājaslapā, atvēlot tam atsevišķu kanālu, piedāvā lielisku iespēju kvēlākajiem šis grupas faniem tās ierakstus klausīties 24 stundas diennaktī.

“Radio 5” par godu “Kings of Leon” atvēlējusi atsevišķu kanālu, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt visu rokgrupas repertuāru. Ja arī Tu vēlies noskaņot sevi pēcjāņu lielkoncertam Mežaparkā, pieslēdzies šeit!

Jaunā raidstacija oficiāli darbojas tikai divus mēnešus, taču ar savu aktīvo sociālo dzīvi parādījuši, ka nākotnē viņiem ir potenciāla iespēja kosties ar lielajiem radio dūžiem. Neskatoties uz diskusijām un pat kritiku, kas raisījās sabiedrībā par tam piešķirtā gandrīz divu miljonu eiro finansējuma lietderību, pagaidām tomēr “Radio 5” vadība aicina sagaidīt reitingus, lai varētu kaut ko komentēt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl