Komentāri

Piektdien, 5. decembrī, Palladium Rīga ar jaunu programmu atgriezīsies viens no latviešu publikas iemīļotākajiem mūziķiem King Charles. Koncertu iesildīs mūziķa jaunākā māsa, dziesminiece Wednesday, informē Positivus Music pārstāve Linda Igolniece.

Ekstravagantais mūziķis King Charles, īstajā vārdā Čārlzs Kosta, ir viens no daudzsološākajiem britu alternatīvās, indie un folkroka skatuves pārstāvjiem, turklāt viņu viennozīmīgi var dēvēt par vienu no gaidītākajiem māksliniekiem Latvijā. Kopš savas muzikālās karjeras uzsākšanas 2007. gadā King Charles ir devies koncertturnejās kopā ar Lauru Mārlingu, Noah and the Whale, kā arī Mumford and Sons, ar kuriem kopā ierakstīts liriskais singls The Brightest Lights. Šovasar Positivus festivālā King Charles uz Nordea skatuves sniedza visapmeklētāko koncertu festivāla trīs dienu laikā. Tāpat dziesminieka priekšnesums izrādījās viens no skatītākajiem koncertiem pirmajā festivāla pop up TV kanālā Eiropā – Positivus TV.

Koncertu Palladium Rīga 5. decembrī iesildīs jaunā britu mūziķe un King Charles māsa Klaudija Kosta (Claudia Costa), kura šovasar ar pseidonīmu Wednesday izdeva savu debijas EP. Jaunā mūziķe sāka komponēt un izpildīt savas dziesmas jau, studējot universitātē, uzstājoties brīvā mikrofona vakaros Londonā un Oksfordā. Rodot iedvesmu no tādām mūziķēm kā Lana del Reja, Lissie, Haim, Lykke Li u.c., Wednesday radītā mūzika ir reizē spēcīga un saviļņojoša, atspoguļojot mūziķes dabisko rotaļīgumu un romantisko dabu. Patlaban uzturoties Parīzē, Wednesday ar grupu drīzumā dosies savā pirmajā Eiropas koncertturnejā.

Biļetes uz koncertu nopērkamas palladium.lv un visās Biļešu servisa kasēs. Biļetes cena, sākot no 25 eiro. Palladium durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas no plkst. 19.00. Koncerta iesildītāja Wednesday savu priekšnesumu sāks 20.00, savukārt King Charles uzstāsies plkst. 21.00.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl