King Charles decembrī atkal koncertēs Latvijā

Pievienot komentāru
King Charles decembrī atkal koncertēs Latvijā
Publicitātes foto

5. decembrī ar koncertu ”Palladium Rīga” Latvijā atgriezīsies viens no publikas iemīļotākajiem mūziķiem – britu folkroka izpildītājs King Charles, informē “Positivus Music” pārstāve Linda Igolniece.

Ekstravagantais mūziķis King Charles, īstajā vārdā Čārlzs Kosta, ir viens no daudzsološākajiem britu alternatīvās, indie un folkroka skatuves pārstāvjiem, turklāt viņu viennozīmīgi var dēvēt par vienu no gaidītākajiem māksliniekiem Latvijā. Kopš savas muzikālās karjeras uzsākšanas 2007. gadā King Charles ir devies koncertturnejās kopā ar Lauru Mārlingu, “Noah and the Whale”, kā arī “Mumford and Sons”, ar kuriem kopā ierakstīts liriskais singls ”The Brightest Lights”. Šovasar “Positivus” festivālā King Charles uz ”Nordea” skatuves sniedza visapmeklētāko koncertu festivāla trīs dienu laikā. Tāpat dziesminieka priekšnesums izrādījās viens no skatītākajiem koncertiem pirmajā festivāla pop up TV kanālā Eiropā – ”Positivus TV”.

Decembrī mūziķis atgriezīsies koncertzālē ”Palladium Rīga” ar jaunu programmu, kurā, līdzās dziedātāja lielākajiem hitiem, tostarp ”Bam Bam”, ”Love Lust” un ”Lady Percy”, tiks izpildītas arī jaunas kompozīcijas no drīzumā gaidāmā otrā studijas albuma.

Biļetes uz 5. decembra koncertu ”Palladium Rīga” nopērkamas no 25. septembra ”Biļešu Servisa” kasēs un bilesuserviss.lv. Stāvvietu biļešu cena sākot no 25 eiro, biļešu cena pie galdiņa – 70 eiro. “Palladium” un “Positivus” reģistrētajiem lietotājiem pirmo 100 stāvvietu biļešu cena – 20 eiro.

Papildu informācija: palladium.lv un kingcharles-music.com