Kevins Speisijs ielauzies videospēļu pasaulē

Komentāri
Kevins Speisijs ielauzies videospēļu pasaulē
Foto: Reuters/ Scanpix

Jaunākā pasaules pelnošākās videospēles Call of Duty versija solās būt īpaši interesanta. Tajā piedalās viena no spožākajām Holivudas zvaigznēm – aktieris Kevins Speisijs.

Šonedēļ klajā nākušajā Call of Duty spēlē Advanced Warfare Oskara balvu ieguvušais aktieris Kevins Speisijs atveido ļaundari Džonatanu Aironu (Jonathan Iron), kurš vada lielu privāto militāro uzņēmumu un ir viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē.

K. Speisijs atzina, ka ir sajūsmināts par iespēju ielauzties spēļu pasaulē, norādot, ka vienmēr bijis ieinteresēts izmēģināt ko jaunu. Aktieris norādījis, ka viena no būtiskākajām atšķirībām starp piedalīšanos videospēles tapšanā un filmēšanos kino ir tas, ka šajā gadījumā scenārijs bijis vairāk kā ideju un konceptu apvienojums; nav bijis tik daudz pierasto dialogu, kā tas mēdz būt, filmējoties filmās vai seriālos.

Kopš pirmās spēles klajā laišanas 2003. gadā Call of Duty sērijas ir kļuvušas par pasaules spēļu industrijas vispopulārāko franšīzi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl