Ķestera bijušais suns izvērtis ”policista” karjeru

Komentāri

Seriāla UgunsGrēks viesnīcas saimnieciskais direktors Fēlikss, ikdienā Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, aptuveni pirms trīs gadiem no patversmes paņēmis kucēnu.

”Paņēmu sunīti no patversmes, savukārt šā sunīša liktenis nav būt kopā ar mani, bet kopā ar pašvaldības policistu Kuldīgā,” no patversmes paņemtā suņuka dzīves līkločus atklāj Ķesteris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktieris uzskata, ka lēmumam par dzīvnieka pieņemšanu savās mājās jābūt atbildīgam.

”Ne vienmēr mēs esam tiesīgi ņemt dzīvnieku sev līdzās. Bieži vien es skatos uz mežonīgo dzīves tempu ikdienā – es pavēroju sevi –, un ja kaķēns nepārtraukti ilgosies ar sāpīgu sejas izteiksmi pēc sava saimnieka, tas man būs daudz grūtsirdīgāk nekā šajā gadījumā, jūs labi atgādinājāt – ir iespējas ziedot. Ziedot ir normāls veids, kā palīdzēt šajā situācijā,” raidījumam Bez Tabu atzīst Ķesteris.

Otra iespēja, ka palīdzēt patversmes dzīvniekiem, ir iesaistīties brīvprātīgo darbā patversmē.

Vairāk skaties video!

 

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

 

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl