Kembridžas hercogiene sasniegusi ”Jēzus vecumu”

Komentāri
Kembridžas hercogiene sasniegusi ”Jēzus vecumu”
Foto: AFP/ LETA

Kembridžas hercogiene Ketrīna šodien, 9. janvārī, svin 33. dzimšanas dienu.

Šis gads hercogienei solās būt ļoti aizņemts, jo aprīlī gaidāma viņas otrā bērna nākšana pasaulē. Lai gan vēl nav zināms bērniņa dzimums, bukmeikeri starp visticamākajām versijām bērna vārdam min Diāna, Elizabete, Džeimss vai Aleksandra. Viņas un prinča Viljama ģimenes pirmdzimtajam princim Džordžam nesen apritēja gads.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mātes loma nav atturējusi hercogieni no karalisko pienākumu pildīšanas. Viņi regulāri piedalās dažādos pasākumos un pavada vīru ārvalstu vizītēs, daudzas no kurām gaidāmas arī šogad.

Pils paziņojumā sacīts, ka princese savu dzimšanas dienu pavadīs tuvinieku lokā. Visdrīzāk, Keita svētkus svinēs nesen renovētajās lauku mājās Anmer-halā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl