Kāzas būs septembrī! Skaistais Dzērumu pārītis oficiāli apstiprina baumas par precēšanos

Kāzas būs septembrī! Skaistais Dzērumu pārītis oficiāli apstiprina baumas par precēšanos
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Par šova ”Patiesības spogulis” skatītāju mīlētāko pāri kļuva Laura Amola un Mārtiņš Bankevics no Dzērumiem. Pēc filmēšanās abu dzīvē un attiecībās gājis kā pa kalniem – neveiksmīga darba pieredze ārzemēs, šķiršanās, lai atkal saietu kopā. Viss galu galā beidzies labi – pāris Skaties.lv oficiāli apstiprina, ka septembrī precēsies.

Lauru un Mārtiņu Latvija iemīlēja februāra beigās, kad abi nebaidījās atklāt savu šokējošo dzīvesveidu un to mainīt projekta ”Patiesības spogulis” ietvaros. Sēriju un tās aizkadrus var apskatīt šeit.

Abu ekrāna stāsts noslēdzās ar bildinājumu, taču brauciens uz Nīderlandi, lai sapelnītu kāzām, izgāzās. Maijā pāra fanus pārsteidza negaidīta vēsts – Mārtiņš naktī izvācās no abu kopīgā dzīvokļa un paziņoja par šķiršanos.

Fani nevēlējās ticēt tam, ka saskanīgā pārīša stāsts beidzies – Skaties.lv saņēma neskaitāmas ziņas par to, ka Laura un Mārtiņš manīti kopā. Nu arī paši stāsta galvenie varoņi apstiprina – viņi ir atkal kopā un jau septembrī būs precēts pāris!

”Ja jau viss ir nācis gaismā, tad jā – septembrī mums būs kāzas. Tās būs dubultkāzas, precēsimies vienā dienā ar manu mammu,” Skaties.lv lieliskas ziņas atklāj Laura.

Foto: apburošā Laura kļūst vēl skaistāka

Pāris ieplānojis vispirms sarakstīties kādā no Rīgas dzimtsarakstu nodaļām, bet pēc tam doties svinēt uz Rundāles vai Bīriņu pili.

Šobrīd Laurai un Mārtiņam ir darba pilnas rokas – abi steidz visu organizēt, lai skaistā diena izdotos fantastiska. Kā Skaties.lv atklāj Laura, viņi šobrīd meklē, kur par izdevīgu cenu skaisti izrotāt automašīnas.

”Jārotā divas mašīnas, negribas daudz un dārgi,” tā Laura. Ja kāds no plašā ”Patiesības spoguļa” fanu pulka var palīdzēt šajā sakarā, laipni aicināts uzrakstīt vēstulīti Laurai portālā Draugiem.lv.

Foto: pārīša pārvērtības

Foto: Mārtiņa un Lauras skaistā mīlestība