28 komentāri
Kaušanās skandāls klubā ”Nemiers”: iesaistītā Dailes teātra aktiera atklātā vēstule
Aktiera privātais arhīvs

Pēc svētkiem Latvijas kultūras aprindas pāršalcis skandāls – kāda kluba apsarga māte sociālajos tīklos publicējusi vēstuli, kurā vaino Dailes teātra aktieri Ediju Zalaku dēla piekaušanā. Sarunā ar Skaties.lv Edijs gan atklāj, ka apsarga mātes viedoklis, kuru kāri tver ”Facebook” auditorija, ir tikai viena stāsta puse.

Apsarga mātes Baibas Strautmanes atklātā vēstule ”Facebook” īsā laikā guvusi milzu ažiotāžu. Māte raksta, ka viņas ģimenē šogad svētki nav patiesa prieka pilni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“To nomāc Dailes teātra jaunā aktiera Edija Zalaka un viņa draugu bezrūpīgā un bravūrīgā izklaide naktsklubā šā gada 22. decembra vakarā.
Edijs ar saviem draugiem četratā piekāva manu dēlu, kluba apsargu, kurš centās ierobežot šīs pārlieku iesilušās kompānijas bravūru, nevaldāmo tieksmi izklaidēties un uzmākšanos šā kluba bārmenei…

Kas man šajā situācijā šķiet visnožēlojamākais, pēc kautiņa visa iereibusī kompānija aizmuka kā beidzamie nelieši, jo laikam jau tomēr apzinājās savas bravūras apreibinošo iemeslu un iespējamās sekas.

Par mana dēla gūtajām traumām, uzliktajām šuvēm un visu pārējo nu jau ir parūpējušies mediķi. Paldies viņiem,” “Facebook” raksta Strautmane. Sieviete iesaka aktierim šajā pārdomu un piedošanas laikā izvērtēt savu dzīvi.

Skaties.lv vērsās pie aktiera, lai noskaidrotu, vai “Facebook” tik lielu ažiotāžu guvusī vēstule tiešām balstīta uz patiesiem faktiem.

Sarunā ar Skaties.lv aktieris apstiprina, ka konflikts 22. decembra vakarā Rīgas klubā “Nemiers” tiešām noticis, taču diemžēl ļaudis, kāri ”šērojot” apsarga mātes emocionālo vēstuli, nav pat painteresējušies par to, kāda ir stāsta otra puse.

Aktieris atklāj, ka viņam pēc konflikta ir smadzeņu satricinājums, un kompānijā iesaistīto pušu spēku samēri bija līdzvērtīgi – arī viņam un viņa draugiem pretī stājušies vairāki cilvēki, ne viens pats apsargs. Mākslinieks ticis grūstīts, žņaugts un iekaustīts. Taču aktieris nevēlas izcelt vienai vai otrai pusei nodarītos miesas bojājumus, bet gan viest skaidrību par konkrētiem faktiem. Šajā sakarā viņš vēlas publicēt savu atklāto viedokli.

“Pirmkārt, vēlos novēlēt visiem Laimīgu Jauno gadu! Esat laimīgi, mīliet savus tuviniekus, draugus, radus, bet it īpaši savus ienaidniekus, jo viņiem visvairāk pietrūkst dvēseles siltuma.

Mūsdienu pasaulē plašsaziņas līdzekļi ir tik ļoti attīstīti, ka cilvēks sev izdevīgu informāciju var pasnieg kā vien vēlas un nevienam neinteresē, vai tā ir patiesa vai tie ir meli! Cilvēki viegli var apvainot viens otru, pazemot un tiesāt.

Diemžēl, cilvēka psiholoģija ir iekārtota tā, ka viņš tic pirmajam, ko ir izdzirdējis un izlasījis. Un nav svarīgi, vai tā ir taisnība vai ne. Šis ir ļoti izplatīts manipulācijas paņēmiens, bet ne par to!

Pasaulē tagad notiek ļoti daudz briesmīgu un traģisku notikumu, tāpēc man negribētos, lai Jūs savu enerģiju un laiku tērētu uz niekiem. Tāpēc īsumā aprakstīšu situāciju!

Kas tad īsti notika 22.12.2016. gadā klubā ”Nemiers”?

Izteiktie apgalvojumi ir nepatiesi, manu cieņu un godu aizskaroši. Par minēto notikumu esmu vērsies policijā ar iesniegumu ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu par laupīšanas un uzbrukuma faktu pret mani.

Liela auguma bārdains vīrietis un viņa kolēģi vai draugi uzbruka man un maniem draugiem, kas ir noziedzīgs nodarījums. Nākošajā dienā es uzzināju, ka šis bārdainais vīrietis ir apsargs.

Ziniet, manuprāt, jebkura publiska vieta vai pasākumā apsardze ir atbildīga par kārtība ieviešanu, kas viņiem dod spēku un līdz ar to – atbildību.

Pirms šī notikuma man likās, ka apmeklējot publisku vietu, jebkurš cilvēks paļaujas, ka apsardze nodrošinās kārtību un nepieciešamības gadījumā aizsargās apmeklētājus. Diemžēl šis cilvēks izmantoja viņam dotās pilnvaras savās interesēs.

Pateicoties iegūtajām iemaņām pašaizsardzībā un saviem draugiem (vispār mēs bijām trijatā, nevis četratā – tas tā zināšanai), šodien esmu dzīvs un spēšu kāpt uz brīnišķīgās Dailes teātra skatuves un priecēt skatītājus!

Tas, kas saistīts ar dzeršanu un uzmākšanos, tad gribu informēt, ka es principā nelietoju alkoholu un man ir brīnišķīga sieva, kuru es mīlu!

P.S. Nodarbojaties ar sportu dārgie draugi, tas Jums tiešām var izglābt dzīvību!” skan aktiera atklātā vēstule Skaties.lv lasītājiem un visiem, kas redzējuši ”Facebook” klīstam jau pieminēto otras puses izklāstu.

Skandālā noklusēts kāds svarīgs apstāklis! Lasi kluba vadītāja viedokli šeit!

TOP komentāri

 • Nemierīgais
  +16 +15 -1

  Nemierīgais

  Zinot situāciju no uzticamiem avotiem, man rodas jautājums: ja jau aktiera kungs ir tik pārliecināts par savu taisnību, kāpēc uzreiz neizsauca policiju un nerisināja šo jautājumu, lai vainīgie saņem sodu? Kāpēc aizbēga kā pusaudžu huligāni? Varbūt ja ievērotu vispārpieņemtās ētikas normas un iekšējās kārtības noteikumus, ka līst aiz bāra letes nedrīkst un bārmenes aiz rokas raustīt tāpat, tad nebūtu jāraksta nekādas atklātās vēstules. Nav teikts, ka iniciators situācijai bija tieši aktieris, bet kāds no šīs kompānijas. Vienkārši nevajag tagad cirst, ka es jau neko un es esmu balts un pūkains. Esi vīrietis un atbildi par saviem sūdiem.
 • Kristers
  +14 +13 -1

  Kristers

  Ne jau advokāts samācīja, bet gan mamma, kura ir juriste. Tādēļ ar klusēja visu šo laiku un mammas padomu gaidīja.
 • Eklers
  +12 +12 0

  Eklers

  Ļoti aizdomīgi liekas tas, ka aktieris šajā vēstījumā īstenībā neko nepasaka. Tikai to, ka bija tāds fakts. Bet tas jau tāpat ir skaidrs. Gan jau ka advokāts samācīja, ko un kā teikt, lai neko nepateiktu. Tas, ko es lasu starp rindām, ir - tas vien tāds sīkums, ir taču svarīgākas lietas.... Nu kkā dīvaini tas viss.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl