Kaukulim vidusskolas izlaidums bijis īpaši gaidīts

Komentāri

Grupas Dzelzs vilks solista Jura Kaukuļa vidusskolas izlaidums bijis pirms 27 gadiem. Viņš absolvējis Mālpils vidusskolu.

”Izlaidums bija ļoti gaidīts. Gribējās skolu beigt, lai tas viss ir aiz muguras. Skola bija jauka, viss bija ļoti feini, bet gribējās iet tālāk uz priekšu,” šodien atceras mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan svinīgā, gan neoficiālā daļa bijusi Mālpils vidusskolas aktu zālē. Kaukulis pats savā izlaidumā arī spēlējis, jo jau tolaik bijusi sava grupa.

Mūziķis Ralfs Eilands pirms diviem gadiem absolvējis Rīgas Valsts 3. ģimnāziju. Viņš izcēlies ar oriģinālu tērpu, ko īpaši izlaidumam bija darinājusi modes māksliniece Indra Salcēviča. Ievērojot skolas tradīcijas, fotografējis arī pie Brīvības pieminekļa.

Vairāk par to, kā mainījušās izlaidumu tendences, skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl