Katrīne Sauliete aicina neturēt ļaunumu un būt jaukiem

1 komentārs
Katrīne Sauliete aicina neturēt ļaunumu un būt jaukiem
INSTAGRAM

Viens no jūlija pārsteidzošākajiem notikumiem ir presē parādījusies informācija par hokejista Kaspara Saulieša un viņa sievas Katrīnes pašķiršanos. Abi tika uzskatīti par vienu no saskanīgākajiem, laimīgākajiem pāriem Latvijas šovbiznesā, bet 10. kāzu gadadienu viņi nesagaidīja dzīvojot zem viena jumta. Kaspars izvācies no ģimenes mājas, un nu bijušie mīlnieki apdomā, vai vēlas būt kopā, vai tomēr nē. Katrīne daudz laika pavada kopā ar meitām un sociālajos tīklos publisko pārdomas par dzīvi.

Skaistumkonkursa ”Elite beauty queens” organizatore sociālajā tīklā ”Instagram” raksta, ka cilvēki mēdz izteikties ļoti ļauni. “Pat nepazīstot tevi, bet sieviete uzskata, ka attaisnoties nav vērts. Nav jāmeklē taisnība, vai jāmēģina ko pierādīt,” viņa norāda.

”Es tādiem cilvēkiem vienkārši uzsmaidu, labāk noklusēt, pasmaidīt un nepievērst uzmanību, tad varbūt arī tas ļaunums, kas sēž viņos, ātrāk pazudīs,” raksta Katrīne.

Sieviete aicina būt pašiem, būt skaistiem, smaidīt, neturēt ļaunu prātu un būt jaukiem.

Katrīnes draudzenes komentāros viņu uzmundrina, sakot, ka tikai viņa zina, kā viss ir patiesībā, bet pārējam nav nozīmes, jo vienmēr būs kāds, kas nosodīs, kāds, kas apskaudīs, un kāds, kas atbalstīs.

1 komentārs