Kašers, Meloni, Kivičs, Greifāne un bērni sūta savām māmiņām sveicienus

0 Komentāru
Kašers, Meloni, Kivičs, Greifāne un bērni sūta savām māmiņām sveicienus
Foto: Uldis Āboliņš

Šodien ir Māmiņdiena, un tai par godu bērni Vērmanes dārzā izaudzējuši un likuši pilnā plaukumā uzziedēt Māmiņdienas mīļvārdu kokam. Bērnu sveicieniem pievienojās arī slavenības – Kašers, Roberto Meloni, Andris Kivičs un Liene Greifāne.

Ar košiem flomāsteriem rokās radošajās darbnīcās lielākoties sākumskolas vecuma bērni savām mammām un vecmammām viņu īpašajā dienā šodien zīmēja košas apsveikuma kartītes, rakstīja laba vēlējuma un pateicības vārdus, lai pēc tam tās iekārtu simboliskajā kokā. Daļa citu bērnu gan kartītes nelika publiskai apskatei, bet pa tiešo dāvināja pašām mammām, jo nebija savlaicīgi jau mājās sagatavojuši apsveikumus.

”Es mammai gribu pateikt paldies, ka viņa vienmēr man ir mīļa, vienmēr mani pažēlo un nekad, nekad nemelo. Un es omītei vēlu…viņa katru dienu mani pamodina, katru dienu rūpējas par mani, apģērbj, pabaro, uztaisa garšīgas omletītes, kad braucam uz dziedāšanu, iedod man desmaizītes, un es ļoti mīlu savu ģimeni no visas sirds,” par savu mammu un omīti stāsta 7 gadus vecā Elizabete.

Patrīcija pa mammu
Zīmējumā attēloju mammu un mani, mājas un puķes. Vēlu mammai, lai būtu laba dzīve. Lai viņa par mums rūpējas.

”Es savukārt varu noskaitīt skolā iemācīto dzejolīti: Mīļo, mīļo, māmiņ, es mīlēšu tevi, sirsniņā, darbiņos klausīšu tevi,” solīja piecus gadus vecais Gabriels.

Tikmēr jau šobrīd savus vēlējumus mammām sūta arī slavenības, aicinot arī katru no mums svētdien veltīt īpašus mīļvārdus katrs savai mammai.

Sirsnīgus vārdus mammai Sandrai velta multimākslinieks Kašers
Mamm, paldies, ka vienmēr esi man ticējusi, ka esi mani mīlējusi un, ka esi izveidojusi mani par cilvēku, kāds es esmu šobrīd! Tava mīlestība, tavas rūpes un atbalsts ir lielākie manas dzīves stūrakmeņi! Tu man esi vismīļākā, skaistākā, atbalstošākā un vislabākā mamma pasaulē! Man tik ļoti ir paveicies ar tevi! Es mīlu tevi ar visu savu sirdi.

Tikmēr dziedātājs Roberto Meloni savus mīļvārdus sūta uz saulaino Itāliju, neaizmirstot pieminēt arī tēti: ”Paldies manai mīļajai mammai Gavinai, kā arī tētim Agostino, kuri man iemācīja priecāties par to kas man ir, un dalīties priekā ar pārējiem. Grazie [paldies – red.], mamma!”

Ar īpašu atmiņu piesātinātu vēlējumu tikmēr dalās mūziķis un TV raidījuma vadītājs Andris Kivičs: ”Man ir dziesma, kas sākas ar vārdiem – …pirmā nauda no vecākiem par burciņu ar gliemežvākiem… – un tā ir patiesība, tieši tu, Daina, man iemācīji darba rūpību samaksājot pirmo naudu par gliemežu vākšanu. Tu mani sagatavoji basketbolam, iemācot šīs spēles pamatus, lai es aizejot uz basketbola skolu jau daudz ko prastu. Un īpaši atceros, kā tu man parādīji, ka nekad dzīvē nevajag padoties, bet iet uz priekšu, kad 14 gadu vecumā manai basketbola komandai vajadzēja braukt uz turnīru Lietuvā, bet mūsu trenerim nopietnu iemeslu dēļ bija jāpaliek Latvijā. Tad tu, mamm, sapulcē pateici, ka nedrīkst padoties, un tu uzņemsies treneres lomu. Tavā vadībā mūsu komanda uzvarēja turnīrā, un es kļuvu par turnīra labāko spēlētāju. Mīļas bučas Māmiņdienā, Daina,” vēl Andris Kivičs.

Tikmēr pavisam īsu, bet mīļu sveicienu mammai Laimai velta dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Liene Greifāne: ”Mammīt, tu esi pati labākā un mīļākā.”

0 Komentāru