Kašeram saulesbrilles kalpo trīs mērķiem

Komentāri

Multimāksliniekam Kašeram, īstajā vārdā Kasparam Blūmam-Blūmanim, ir vairākas aizraušanās. Viena no tām – saulesbriļļu kolekcionēšana.

Katras brilles saistās ar savu stāstu, bet īpašu stāstu glabā kādas pavisam sašvīkātas un šķietami nekam nederīgas. ”Es viņas uzlieku tikai tad, kad es tiešām vēlos būt neredzams – uz ielas. Es viņas uzlieku un esmu savā pasaulītē,” saka kolekcijas īpašnieks. Viņa īpašumā ir arī brilles, lai radītu vēsā džeka tēlu. Kašera kolekcijā ir pārītis John Richmond saulesbriļļu.

Laikā, kad Kaspars piedalījās šovā Okartes skatuve, viņš izveidoja pats savu briļļu kolekciju. ”Divus trīs gadus bija tāda lieta, ka es no brillēm plēsu ārā stikliņus un vilku kā rāmīšus. Tā doma tajā laikā bija – acis kā mākslas darbs, kuru jāierāmē,” stāsta multimākslinieks.

Kasparam saulesbrilles ikdienā kalpo vairākiem nolūkiem – lai noslēptos, izskatītos stilīgs un pasargātu acis no saules. Multimākslinieks norāda arī uz briļļu nēsātāja krāsu izvēli, kā arī akcentē pārējo aksesuāru nozīmi.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl