Komentāri

Lai iegūtu tādu pasaules uzmanību, kā filma The Interview, kas ir viduvēja līmeņa komēdija, ir jānotiek kaut kam īpašam. Piemēram, pēc ASV Federālā izmeklēšanas biroja teiktā, Ziemeļkorejas hakeriem ir jāielaužas Sony datortīklā. Jānozog filma. Jāpaziņo, ka tās saturs vērtējams par klaji naidīgu, un gadījumā, ja tā tiks demonstrēta kinoteātros, Ziemeļkoreja to uztvers kā kara pieteikumu no ASV puses.

Ierastas reklāmas kampaņas nekad nesasniegtu to efektu, ko pašlaik var baudīt šīs filmas veidotāji, aktieri, un, galu galā, pati filma. Tai ir nedalīta uzmanību no daudzu pasaules mediju puses. Filma ir tik populāra, ka, piemēram, vienā no lielākajām filmu datubāzēm IMDB, tā ir novērtēta ar 10 zvaigznēs no 10, bet nobalsojuši ir vairāk nekā 15 000 cilvēku. Šķiet, ka IMDB nav vēl vienas filmas, kas būtu novērtēta ar 10 zvaigznēm. Protams, tas varētu būt skaidrojams ar  ASV iedzīvotāju patriotismu. Proti, Ziemeļkoreja ir draudējusi ar terora aktiem gadījumā, ja filma tiks demonstrēta. Daudzi ASV kinoteātri arī ir paziņojuši, ka atsakās no filmas demonstrēšanas terorisma draudu dēļ. Tāpēc daudzi ASV iedzīvotāji uzskata, ka viņi ir piekāpušies Ziemeļkorejas draudu priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet par pašu filmu. Kas tajā ir tāds, ka varēja saniknot Ziemeļkoreju. Filmas galvenais stāsts – divi žurnālisti dodas uz šo totalitāro valsti, lai nogalinātu tās līderi Kimu Čenunu. Jāsaka, ka nekāds baigais joks tas nav. Taču kā noprotams no filmas anotācijas druskām, Ziemeļkorejas vadonis komēdijā tiek parādīts kā cilvēks ir parastām vājībām, nevis kā pārcilvēks.

Piemēram, vienā no filmas epizodēm, kad Ziemeļkorejas vadonis izrāda savu tanku parku, žurnālists pieķer, ka  Kimam Čenuns patīk slavenās dziedātas Keitijas Perijas sīrupainie hīti. Un tas notiek tankā, kuru savulaik Kima Čenuna vectēvam Kimam Irsenam dāvināja Staļins. Savukārt amerikāņu žurnālists tik vāji orientējas politiskajā vēsturē, ka nemaz nezina tādu Staļinu – viņš domā, ka Kims Čenuns ir gribējis pateikt Stalone.

Kā var noprast, filmā parādās arī meitenes, uzdzīve – vārdu sakot Kims Čenirs tiek parādīts kā uzdzīvotājs, nevis visu varošs nācijas līderis, kas Ziemeļkorejas propagandas mašīnai varētu ļoti nepatikt.

Vairāk skaties video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl