Kas turpmāk auklēs Žannas Friskes divus gadus veco dēliņu?

Komentāri
Kas turpmāk auklēs Žannas Friskes divus gadus veco dēliņu?
Foto: Insagram

Pirmdienas vakarā pēc ilgstošiem ārstu pūliņiem uzveikt vēzi mūžībā aizgājusi krievu dziedātāja un aktrise Žanna Friske. Lai arī par viņas nāvi skumst miljoniem fanu visā pasaulē, vissāpīgāk šo skumjo notikumu izjūt viņas ģimene.

Dziedātājas Žannas Friskes un viņas vīra, dziedātāja un TV sejas Dmitrija Šepeļeva, ģimenē vien pirms diviem gadiem pasaulē nāca dēlēns Platons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātājas tēvs Vladimirs Borisovičs atklāj, ka puisēns šobrīd atrodas Bulgārijā kopā ar savu tēvu, raksta Gazeta.ru.

”Bērnam jāpaliek ar tēvu. Ja viņš mums viņu dos, izlems, lai mēs viņu audzinām, palīdzēsim, patiešām… Viņš viens pats nepaliks,” dziedātājas tēvs atklāj radiointervijā.

Puisēns ģimenē bija ļoti gaidīts. Lai arī Friske jau septītajā grūtniecības mēnesī uzzināja, ka sirgst ar vēzi, viņa atteicās no ārstu piedāvātās ķīmiskās terapijas, lai nekaitētu bērnam. Platons pasaulē nāca 2013. gada 7. aprīlī Maiami, Floridā. Ļoti ilgu laiku dziedātāja viņu slēpa no plašākas sabiedrības.

Bērna krustmāte ir Friskes laba draudzene Olga Orlova. Platona otrajā dzimšanas dienā viņa savos sociālajos tīklos publicēja puisēna pirmo publisko fotogrāfiju, bet arī tajā viņš redzams vien no mugurpuses.

Viens no Žannas Friskes populārākajiem skaņdarbiem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl