Kas turpmāk auklēs Žannas Friskes divus gadus veco dēliņu?

Komentāri
Kas turpmāk auklēs Žannas Friskes divus gadus veco dēliņu?
Foto: Insagram

Pirmdienas vakarā pēc ilgstošiem ārstu pūliņiem uzveikt vēzi mūžībā aizgājusi krievu dziedātāja un aktrise Žanna Friske. Lai arī par viņas nāvi skumst miljoniem fanu visā pasaulē, vissāpīgāk šo skumjo notikumu izjūt viņas ģimene.

Dziedātājas Žannas Friskes un viņas vīra, dziedātāja un TV sejas Dmitrija Šepeļeva, ģimenē vien pirms diviem gadiem pasaulē nāca dēlēns Platons.

Dziedātājas tēvs Vladimirs Borisovičs atklāj, ka puisēns šobrīd atrodas Bulgārijā kopā ar savu tēvu, raksta Gazeta.ru.

”Bērnam jāpaliek ar tēvu. Ja viņš mums viņu dos, izlems, lai mēs viņu audzinām, palīdzēsim, patiešām… Viņš viens pats nepaliks,” dziedātājas tēvs atklāj radiointervijā.

Puisēns ģimenē bija ļoti gaidīts. Lai arī Friske jau septītajā grūtniecības mēnesī uzzināja, ka sirgst ar vēzi, viņa atteicās no ārstu piedāvātās ķīmiskās terapijas, lai nekaitētu bērnam. Platons pasaulē nāca 2013. gada 7. aprīlī Maiami, Floridā. Ļoti ilgu laiku dziedātāja viņu slēpa no plašākas sabiedrības.

Bērna krustmāte ir Friskes laba draudzene Olga Orlova. Platona otrajā dzimšanas dienā viņa savos sociālajos tīklos publicēja puisēna pirmo publisko fotogrāfiju, bet arī tajā viņš redzams vien no mugurpuses.

Viens no Žannas Friskes populārākajiem skaņdarbiem

Lasi vēl