Kas turpmāk auklēs Žannas Friskes divus gadus veco dēliņu?

Komentāri
Kas turpmāk auklēs Žannas Friskes divus gadus veco dēliņu?
Foto: Insagram

Pirmdienas vakarā pēc ilgstošiem ārstu pūliņiem uzveikt vēzi mūžībā aizgājusi krievu dziedātāja un aktrise Žanna Friske. Lai arī par viņas nāvi skumst miljoniem fanu visā pasaulē, vissāpīgāk šo skumjo notikumu izjūt viņas ģimene.

Dziedātājas Žannas Friskes un viņas vīra, dziedātāja un TV sejas Dmitrija Šepeļeva, ģimenē vien pirms diviem gadiem pasaulē nāca dēlēns Platons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziedātājas tēvs Vladimirs Borisovičs atklāj, ka puisēns šobrīd atrodas Bulgārijā kopā ar savu tēvu, raksta Gazeta.ru.

”Bērnam jāpaliek ar tēvu. Ja viņš mums viņu dos, izlems, lai mēs viņu audzinām, palīdzēsim, patiešām… Viņš viens pats nepaliks,” dziedātājas tēvs atklāj radiointervijā.

Puisēns ģimenē bija ļoti gaidīts. Lai arī Friske jau septītajā grūtniecības mēnesī uzzināja, ka sirgst ar vēzi, viņa atteicās no ārstu piedāvātās ķīmiskās terapijas, lai nekaitētu bērnam. Platons pasaulē nāca 2013. gada 7. aprīlī Maiami, Floridā. Ļoti ilgu laiku dziedātāja viņu slēpa no plašākas sabiedrības.

Bērna krustmāte ir Friskes laba draudzene Olga Orlova. Platona otrajā dzimšanas dienā viņa savos sociālajos tīklos publicēja puisēna pirmo publisko fotogrāfiju, bet arī tajā viņš redzams vien no mugurpuses.

Viens no Žannas Friskes populārākajiem skaņdarbiem

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl