Kas saniknoja Daugavpili? Toretto ar savu aizbilstamo izpelnās vietējo dusmas pēc lieliska Timati šova

Pievienot komentāru
Kas saniknoja Daugavpili? Toretto ar savu aizbilstamo izpelnās vietējo dusmas pēc lieliska Timati šova
Edgara Toretto privātais arhīvs

Pazīstamais šovmenis Edgars Toretto šobrīd aktīvi darbojas kā 13 gadus vecā talanta, dziedātājas Samantas Kid, menedžeris. Jaunā zvaigzne 12. novembrī tika pie īpaša goda – uzstāties Timati koncerta “afterpārtijā” Daugavpilī. Kamēr vieni slavē Samantas sniegumu, atradušies ļaudis, kuri ceļ traci.

“Koncerts bija fantastisks. Samanta riktīgi nodeva – nospēlēja desmit savas dziesmas, izpelnoties vētrainas publikas ovācijas.

Aizkulisēs iepazināmies arī ar pašu Timati. Samanta bija tiešām laimīga un gandarīta – kurai gan vēl 13 gadu vecai meitenei ir bijis tāds gods spēlēt krievu zvaigznes ballītē?” sarunā ar Skaties.lv stāsta Toretto.

FOTO

Diemžēl atradušies ļaudis, kuri šajā medus mucā iesvieduši darvas šķipsniņu. “Tā vietā, lai priecātos par lielisko koncertu, Daugavpilī vietējie mediji sākuši celt trauksmi par to, vai tik jaunai meitenei bija jāatrodas ballītē.

Sarakstītas ļoti asas lietas par to,” atklāj mākslinieks.

Viņš ir dusmu un neizpratnes pilns – dziedāt “afterpārtijā” Samantu oficiāli uzaicinājuši koncerta organizatori.

Turklāt meitene ballītē nav atradusies viena, bet kopā ar pieaugušu pavadoni, kuram viņu uzticējuši pašas vecāki – savu menedžeri Toretto.

“Skumji, ka atrodas cilvēki, kuri grib sabojāt meitenei prieku, meklējot visā kaut kādas problēmas.

Es varu teikt tikai  vienu – Samanta uzstājās fantastiski un ballītē uzvedās, kā meitenei pienākas. Man ir milzīgs lepnums par viņu,” rezumē Toretto.

Lasi vēl