Kas patiesībā notika Jēkabpils klubā piektdienas naktī? Izskan vairākas versijas Violetas piekaušanas sakarā

18 komentāri
Kas patiesībā notika Jēkabpils klubā piektdienas naktī? Izskan vairākas versijas Violetas piekaušanas sakarā
Privātais arhīvs

Kopš 8. oktobra agra rīta, kad Jēkabpilī notika incidents, kurā pie miesas bojājumiem tika realitātes šovu zvaigzne Violeta Stepanova, Skaties.lv saņēmis vairāku lasītāju, kuri sakās esam notikuma aculiecinieki, versijas par notikušo.

Atklājot savu stāstu par to, kā Jēkabpils klubā Cita atpūta viņai uzklupuši četri vīrieši, pārsitot lūpu, degunu un radot pamatīgus sasitumus citās ķermeņa daļās, Violeta lūdza atsaukties notikuma aculieciniekus, kas varētu palīdzēt sazīmēt vainīgos.

Skaties.lv lasītāji nav klusējuši – vairāki ļaudis vērsušies pie portāla, lai atklātu savas it kā aculiecinieku versijas par notikušo. Tiesa, tās savā starpā manāmi atšķiras, kas liek domāt par to, ka kāds no lietā iesaistītajiem melo.

To, ka Violeta tiešām klubā guvusi miesas bojājumus, Skaties.lv jau drīz vien apstiprināja Signe, kura esot atradusies Cita atpūta liktenīgajā naktī un ieraudzījusi šovu zvaigzni asinīm klātu seju ienākam tualetē.

FOTO: Violeta pēc uzbrukuma

“Biju viena no meitenēm, kas bija tualetē ar savu draudzeni. Sitēju mēs neredzējām. Bet mēginājām palīdzēt (Violetai) un mierināt.

Mazgāt rokas palīdzējām, jo tiešām viss bija vienās asinīs. Apsargi nepalīdzēja, tik noteica, ka, ja nemāk atpūsties, lai iet mājās. Attieksme vienkārši fuj,” novērojumos dalās Signe.

Vairāki ļaudis, kuri uzdodas par notikuma aculieciniekiem, gan iezīmē pavisam citu ainiņu. Viņi ziņo, ka Violeta minētajā naktī klubā Cita atpūta esot bijusi pamatīgā kunga prātā un degunu sasitusi, noveļoties pa trepēm.

Versiju par kritienu pa kāpnēm Skaties.lv atklājuši vairāki ziņotāji. Kā piezīmē vēl daži no viņiem, Violeta klubā esot salauzusi arī tualetes podu.

“Redzēju to, kādā stāvoklī viņa atradās. Uzvedība neadekvāta. Izrādīja agresiju un provocēja vairākus vīriešus, kulakus pacēlusi. Jo sākotnēji tur bija divi vīrieši, kas savā starpā runāja.

Un tad nu šī “superzvaigzne” metās iekšā ar dūrēm velns sazin ko aizstāvēt. Neviens no vīriešiem, protams, pretī viņai nesita. Sasitumi visticamāk no kritiena pa kāpnēm. Kur jau viņai palīdzēja pats alkohols.

Pats biju klubā un redzēju visu šo cirku. Tiesa gan, kas notika ārā, es nezinu, bet nedomāju ka kāds viņu aiztika vienkārši tāpat vien,” savu versiju atklāj kāds Cita atpūta apmeklētājs.

Vēl kāds it kā aculiecinieks vēstī, ka attiecīgajā naktī atradies klubā, cilvēku tur neesot bijis daudz, tāpēc Violeta bijusi teju visu apmeklētāju redzeslokā un nav reāla iespēja, ka kāds kaut kur pa kluso varētu izkauties, neviena nepamanīts.

“Tajā vakarā cilvēku klubā nebija īpaši daudz. Violeta ar savu draugu bija tā pietempusies pie bāra letes, ka krita un klupa, paspēja savu draugu pati iepļaukāt.

Viņa skrēja caur deju placi, uzskrēja meitenei ar savu “šnobeli” un uzreiz asinīs. Dzirdēju, ka viņa no ātrās palīdzības atteicās, jo tika piedāvāta, un policiju viņai nevajag. Es biju blakām, žēl, ka neizvilku savu telefonu un neuzfilmēju,” stāsta kāds Cita atpūta apmeklētājs.

Šo versiju gan liek apšaubīt oficiāli apstiprināts fakts, ka Violeta tomēr vērsusies pie likumsargiem.
Skaties.lv jau informēja, ka policija saņēmusi Violetas iesniegumu un uzsākusi materiālu izpēti. Tikšot izskatīti ieraksti, kas atrodami video novērošanas kamerās klubā.

Kā Skaties.lv apstiprina vairāki lasītāji no Jēkabpils, klubs esot “tāds, kas domā par kvalitāti”, tajā esot gan novērošanas kameras, gan apsardze. “Kameras ir gan pie bāra, gan vīriešu tualetē, gan koridorā, gan ārā.

Varu pat pateikt, kurā vietā stāv kompis, kas ieraksta visu,” atklāj kāds lasītājs no Jēkabpils. Tiesa, situāciju varētu apgrūtināt kāds apstāklis.

Vairāki anonīmi liecinieki Skaties.lv ziņo, ka iespējamie sitēji esot Jēkabpils kriminālās autoritātes. Diemžēl tādā gadījumā esot maz cerību, ka izdosies viņus atmaskot – aculiecinieki visdrīzāk klusēs, nevēloties liekas klapatas, un gan jau arī kluba vadība, negribot nepatikšanas, atradīšot veidu, kā izdomāt atrunu, kāpēc nav ierakstu no video novērošanas kamerām.

Tikmēr Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde Skaties.lv apstiprina, ka uzreiz pēc notikušā Violeta vērsusies policijā, kur šobrīd notiek materiālu pārbaude.

Foto: daiļā Violeta

TOP komentāri

 • Tavs vārds
  +7 +6 -1

  Tavs vārds

  Tajā vakarā arī biju klubā. Viņa bija tik ļoti piedzērusies, ka visur krita. Potīti viņa izmežģīja ārā ar saviem augstajiem papēžu zabakiem, kad kopā ar savu "puisi" kurš nemaz nebija viņas puisis, vārtījās pa zemi un mēģināja piecelties. Nākamais ko redzēju, ka vīrietis, kurš palīdzēja Violetai piecelties aizgāja aiz stūra kopā ar viņas "puisi" un atpakaļ viņš atnāca jau ar asiņainu seju.
 • Hetere
 • Rīdziniece
  +6 +6 0

  Rīdziniece

  Esmu tur bijusi, viesojoties pie draudzenes, un varu apliecināt, ka nav nekāds pritons, sakarīga vieta, kaut kas līdzīgs Just. Tovakar tur spēlēja Ivo Fomins, ja nemaldos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl