Komentāri
Kas notiks ar nelaiķes Vitnijas Hjūstones mirušās meitas 20 miljoniem?
Foto: Scanpix

Svētdien pārstāja pukstēt nelaiķes Vitnijas Hjūstones vienīgā bērnā sirsniņa. Bobija Kristīna Brauna mūžībā aizgāja sešus mēnešus pēc tam, kad bezsamaņā tika atrasta pašas vannā. Pēc mātes nāves viņa saņēma iespaidīgu kompensāciju naudiskā izteiksmē. Kas tagad ar to notiks?

2012. gada februārī, kad mūžībā aizgāja leģendārā dziedātāja Vitnija Hjūstone, meitenes vienīgais mierinājums par mātes nāvi bija izmaksātie 20 miljoni. Taču, kas tagad ar tiem notiks, skaidro britu tabloīds Mirror.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

10% no mirušās mātes testamenta Kristīna saņēma 21. dzimšanas dienā, bet visu pārējo Hjūstones īpašumu viņai bija paredzēts iegūt, kad meitenei apritēs 25 gadi. Spriežot pēc tabloīda rīcībā esošās informācijas, ja vienīgā meita nomirst pirms viņa sasniedz ceturtdaļgadsimtu, visi naudiskie labumi un īpašumtiesības tiek izdalītas uz pārejiem ģimenes locekļiem, kas pieminēti mātes testamentā – Vitnijas mamma Sisija un viņas divi brāļi, Maiks un Gerijs, kā arī viņa sieva Peta.

Mūzikas leģenda pati esot lūgusi, lai īpašumi tiek sadalīti starp visiem viņas mīļajiem.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl