1 komentārs
Kas ir pasaulē atzītais smukulītis Matīss no Kokneses? Atklāti par šovbiznesa sapņiem un attiecībām
Publicitātes foto

Pēc atgriešanās no viena no prestižākajiem vīriešu skaistumkonkursiem ”Mr. International”, kas šogad notika Taizemē, Latvijas pārstāvis 22 gadus vecais Matīss Pastars no Kokneses ar portāla Skaties.lv lasītājiem dalās pārdomās par skaistumkonkursu aizkulisēm un atklāj, kādēļ viņa sirds joprojām brīva.

Matīss apgāž mītu par skaistumkonkursu dalībnieku savstarpējām cīņām un intrigām aizkulisēs. ”Konkursanti bija ļoti draudzīgi, atvērti, savstarpēju konkurenci vispār nejutām. Viens otram visu laiku centāmies izpalīdzēt,” par konkursā ”Mr. International” piedzīvoto Taizemē sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Matīss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

36 puišu konkurencē Matīss iegūto devīto vietu vērtē divējādām sajūtām – no vienas puses, viņš apzinās, ka mērojies spēkiem ar profesionāliem un savā valstī slaveniem modeļiem, no otras puses, pats sevī ir nedaudz vīlies. ”Devītā vieta ir laba, bet biju gaidījis un cerējis mazliet vairāk – tikt vismaz sešiniekā,” neslēpj Matīss.

”Skaistumkonkursu lielākā vērtība ir satiktie cilvēki un gūtā pieredze. Prieks, ka tajā visā varēju piedalīties,” saka titula ”Misters Latvija 2016” ieguvējs.

Matīss Pastars ”Mr. International” Taizemē iegūst skatītāju simpātijas

Matīss Pastars studē Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes trešajā kursā, bet nav izslēdzis iespēju savu dzīvi saistīt ar šovbiznesu.

Foto no Matīsa privātā arhīva

”Ir plāns noteikti pabeigt studijas. Un tālāk – tad jāskatās.

Man patīk uzstāties, tvert pozitīvās emocijas uz skatuves. Ja būs kādi labi piedāvājumi šovbiznesā, ļoti iespējams, ka tos izmantošu,” neslēpj Latvijas skaistākais puisis.

Kāda ziņa arī Latvijas zeltenēm! Izskatīgā Matīsa sirds joprojām ir brīva. ”Neesmu vēl atradis sev atbilstošu meiteni. Viens ir tas, ka mēs meklējam sev līdzīgus cilvēkus. Otrs – liela nozīme ir ķīmijai, kad tu ieraugi otru cilvēku un ir klikšķis,” spriež Matīss.

Foto: Matīsa gaitas Taizemē

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl