Kas ir Mailijas Sairusas seksīgais brālis?

Komentāri
Kas ir Mailijas Sairusas seksīgais brālis?
Foto: Sipa USA/ Scanpix

Līdz šim Sairusu ģimeni pasaules uzmanības centrā iznesusi skandalozā popdīva Mailija, bet šoreiz mediju uzmanība pievērsta viņas jaunākajam brālim Breisonam.

Pirmo reizi Mailija Sairusa savu jaunāko brāli paņēma līdzi uz Pasaules mūzikas apbalvojumu ceremoniju, kas norisinājās šogad Monako, ziņo “mirror.co.uk”. Pēc šā pasākuma viņam vairākkārt pievērsta pastiprināta mediju uzmanība.

Sairusas brāli sauc Breisons, un viņš ir 20 gadu vecs jaunietis, kurš savaldzina daudz meiteņu sirdis. Breisonam ir gari, brūni, cirtaini mati, kas viņu padara vēl iekārojamāku. Breisona biogrāfijā ierakstīti arī centieni uzsākt modeļa karjeru. Bet – ko mēs patiesībā zinām par Breisonu Sairusu, izņemot to, ka viņš ir slavenās dziedātājas brālis un Rajena Goslinga un Hīta Ledžera apvienojums? Šķiet, ka šī ģimene ir talantīga, jo izrādās, ka Breisons ir filmējies Disneja šovā “Hanna Montana”, un tagad puisis vēlas vairāk pievērsties aktiera karjerai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl